Lucie Vondráčková má novou lásku! Tedy alespoň v klipu...

06.03.2018

Zpěvačka Lucie Vondráčková se vrátila do Prahy. Tedy alespoň kvůli novému klipu Nad Vltavou, který točila na svých oblíbených místech. Vidět například můžeme záběry z liduprázdného Karlova mostu, Petřína, Staroměstského náměstí, Vltavy...

V klipu vedle Lucie můžete vidět i Miroslava Šimůnka, který si zahrál Lucčinu bývalou lásku. Režie a kamery se ujal Ondřej Urbanec. 

Jak se Lucii natáčelo? "Krásně, nostalgicky. Jsem rodilá Pražačka a strávila jsem tu 30 úžasných let. Když se do Prahy vracím, je to kromě nové práce řetězec všech možných vzpomínek a pocitů, zklamání, lásek, výher, nadějí,... To všechno ve městě vašeho srdce zůstává," prozradila Lucie a dodává: " Písnička je o stesku, o lásce, o dálce, o citech o životě..." "Lucinka je boží, je to anděl! Vlastně jsme točili poprvé dnes spolu a doufám, že ne naposled. Spolupráce s Luckou byla nádherná," prozradil Mirek Šimůnek. 

Na podzim tohoto roku by měla vyjít nová deska Lucie Vondráčkové. Vyjde tak po pěti letech od posledního řadového CD Oheň, po kterém jela Lucie 2 velká koncertní turné. V Kanadě pracuje již na druhém filmu. Po The Perfect Kiss, který má premiéru již 9. března v New Yorku, jde o romantickou komedii, Hotel Limbo, ve které Lucii uvidíme opět v hlavní roli.

Foto Petr D. Mráček

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!