Lucie Bílá nečekaně pokřtila svou novou knihu v KB Interview na CNN Prima NEWS

14.11.2020

Nečekaný zvrat přinesl nejnovější díl pořadu KB Interview. Moderátora Martina Moravce při natáčení zaskočila známá zpěvačka Lucie Bílá, když po něm neplánovaně chtěla pokřtít knihu. Netradiční přitom nebyl jen její požadavek ale i to, čím se kniha křtila.

Lucie Bílá se v pořadu zaměřeném na úspěšné podnikatele a lidi, kteří ve svém životě udělali velký kus práce a něco dokázali, rozpovídala mimo jiné o osobním životě. Prozradila třeba to, že se jí dlouhé roky nestalo, že by ji někdo nepoznal. Naposledy to prý bylo při rande naslepo před víc než deseti lety.

"On vůbec netušil, kdo jsem. A když zjistil, že jsem Lucie Bílá, tak řekl, že kdyby to věděl, tak by samozřejmě nepřišel," smála se zpěvačka v pořadu KB Interview.

Vedle dalších témat jako hudba nebo dobročinná činnost Lucie Bílé došlo i na předmět, který si zpěvačka s sebou přinesla. To není nic výjimečného. Každý host si s sebou přinese nějaký předmět, který je pro něj důležitý a který ho vystihuje. Třeba Petra Kvitová si přinesla tenisovou raketu, se kterou vyhrála Wimbledon. Lucie Bílá s sebou měla svou novou knihu s názvem Posílám to dál. A nic netušícího Martina Moravce na chvíli vyvedla z míry, když se rozhodla uspořádat uprostřed natáčení pořadu improvizovaný křest, o kterém mu neřekla.

"Já jsem vás chtěla poprosit, jestli byste mi tu knihu nepokřtil," vypálila s šibalským úsměvem Lucie.

"Tady, takhle? To jsem zaskočen," reagoval Martin Moravec.

"Ta kniha je pro mě hodně důležitá. Já jsem vlastně vydala tři. Dvě takové obrázkové, ale tři psané, s nějakýma myšlenkama, doufám i hlubokýma. A tady na té jsem se nadřela nejvíc. Záleželo mi na ní opravdu strašně moc. A já jsem teď neměla příležitost ji kvůli tady té době pokřtít. A tak jsem si přinesla korálky a vy řeknete, když jste jí četl, něco krásnýho a můžete ji těma korálkama posypat. A třeba jako kmotr něco pěknýho říct. To budou mít tady uklízečky radost," smála se Lucie Bílá.

Martin Moravec se ale nechal vyvést z míry jen na okamžik a pohotově zareagoval.

"Tohle na mě kolegyně s Lucií Bílou ušily náramně, netušil jsem vůbec nic. Ale samozřejmě mi bylo ctí - být kmotrem takové knížky se nepovede každý den. Navíc k tomu mám už navěky důkaz v podobě krásného věnování. A jelikož jsem tu knížku už před natáčením četl, s klidným svědomím ji můžu všem doporučit. Je přesně taková jako Lucie Bílá. Bezprostřední, upřímná, místy veselá a místy vás i přivede k zamyšlení," říká Martin Moravec.

Co moderátor Lucii Bílé a její nové knize popřál a jak to nakonec dopadlo s korálky ve studiu, kde by kvůli samohybným robotickým kamerám neměl být ani prach, uvidíte v KB Interview Martina Moravce v pondělí 16. 11. ve 21.25 na CNN Prima NEWS.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky