LUCIE BÍLÁ A 4 TENOŘI NAHRÁLI KRÁSU!

10.08.2020

PRVNÍ SINGL Z PŘIPRAVOVANÉHO ALBA JE POCTOU KARLU GOTTOVI

Vokální formace 4 TENOŘI dokončuje v těchto dnech debutové album, které vydá

Jako speciální dárek z chystaných písní teď nabízí posluchačům novou nahrávku slavného songu "I Believe in You", kterou ve světě proslavily vokální skupina Il Divo a Celine Dion a u nás ji před 11 lety pro Karla Gotta a Lucii Bílou s názvem "Krása" otextoval legendární Pavel Vrba. Nyní tato slavnostní melodie znovu ožívá v působivém souznění pěti hlasů. Interpreti - Lucie Bílá a vokální formace 4 TENOŘI - se rozhodli svoji verzi písničky věnovat Karlu Gottovi jako své hudební poděkování.

"Je pro nás čest, že Lucie Bílá souhlasila s duetem se 4 Tenory. Vybírali jsme z několika možných skladeb a všichni jsme se shodli na tom, že "Krása" je ta pravá," uvedl manažer a producent Janis Sidovský.

Digitální singl"Krása"bude exkluzivně k dispozici od pondělí10. srpna 2020 na Supraphonline.cz a od pátku 14. srpna na streamovacích službách a downloadingových servisech.

Vokální formaci 4 TENOŘI tvoří držitelé tří cen Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista opery pražského Národního divadla: Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo. Album filmových a muzikálových hitů právě v těchto dnech dokončili v nahrávacím studiu Mercury a v rámci probíhajícího turné mají nejbližší koncerty naplánovány na: 20. srpna v Třeboni, 16. září v Jihlavě, 24. září v Českých Budějovicích, 1. října v Litomyšli, 2. listopadu v Prostějově, 3. listopadu v Ostravě, 4. listopadu v Zašové, 12. listopadu v Ústí nad Labem, 8. prosince v Jilemnici a 12. prosince se uskuteční speciální Vánoční galakoncert ve Forum Karlín Praha. www.4tenori.cz

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky