Leoš Mareš plní vánoční přání

04.12.2018

Ani strojvedoucí polárního expresu, ani řidič taxíku. Tentokrát Leoš Mareš společně s obchodní galerií Mall.cz plnil zákazníkům vánoční přání v roli sobě vlastní, a to jako konferenciér. Obyčejné vyzvednutí dárků se pro stovku lidí změnilo v nezapomenutelný večer plný překvapení v podobě slavnostní večeře a také live premiéry česko-slovenské vánoční písně "Milióóóny prání" od kapely Chinaski a Kataríny Knechtové nahrané exkluzivně pro Mall.cz a Mall.sk.

"Na této akci je sympatické to, že jste chtěli udělat radost svým blízkým a splnit jim jejich přání," vítá Leoš Mareš překvapené výherce v ne tak úplně skutečné prodejně Mall.cz.


Uvedl tak večer plný překvapení a radosti. Během něj Vánoce s předstihem oslavila stovka lidí, kteří zažili jako úplně první premiéru vánoční písně "Milióóóny přání" v živém podání kapely Chinaski a Kataríny Knechtové, což bylo také jedno z přání malého chlapce, setkat se se svými idoly. "Chtěli jsme na jedno místo dostat rodiny z celé republiky tak, aby nic netušili, obdarovat je a připravit pro ně nezapomenutelný zážitek," komentuje Karel Videcký, Head of Production, Social & Content, akci, která k jednomu společnému stolu svedla lidi všech generací: od nejmladších dětí po prarodiče. Mezi nejčastější přání, které lidé do Mall.cz posílali, patřil Playstation, televize a další elektronika jako kulma na vlasy, mobily, vysavače či hračky pro děti.

"Vánoce jsou především o společných chvílích strávených s rodinou
a úsměvu na tvářích. Jako každý rok vám na Mall.cz chceme udělat radost ještě o trochu víc,"
komentuje Karel Videcký soutěž "Plníme vánoční přání" během které po celý listopad mohli lidé posílat dopisy o tom, jak by chtěli obdarovat své nejbližší. Hlavní výhrou se stal zájezd do Disneylandu pro celou rodinu. Vylosovaní výherci se do Prahy sjeli ze všech koutů České republiky.Výhry darovali partneři soutěže Lego, Mastercard, Rowenta a Sony.

Instagram Leoše Mareše: https://www.instagram.com/p/Bq5icPZlp2k/

Odkazy:

MALL.TV: MALL.CZ a Leoš Mareš opět plní vánoční přání

https://www.mall.tv/mall-leos-mares-vanocni-prani

Song Milióóóny přání:

https://www.mall.tv/chinaski-katarina-knechtova-miliooony-prani

Instagram Leoše Mareše: https://www.instagram.com/p/Bq5icPZlp2k/
htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky