Lenny !! Nový klip stál majland.

23.04.2018

Fenomenální zpěvačka Lenny a její zbrusu nová skladba a videoklip ENEMY vstupuje na evropský hudební trh!

Ve výpravném videoklipu ztvárnila svoji první hereckou dvojroli.

Muzikantka na podzim odehraje 4 exkluzivní české koncerty včetně pražského ve Forum Karlín.

Nový počin písničkářky Lenny je konečně na světě! Výjimečná autorka představuje první ochutnávku z připravovaného druhého alba. Píseň s názvem Enemy, která má dnes premiéru i na evropském hudebním trhu, zachycuje pohled Lenny na dnešní zábavní průmysl. Skladbu doprovází zatím nejvýpravnější videoklip, který vznikal pod česko-německo-litevskou taktovkou. Zažít koncert jedinečné umělkyně budou mít posluchači již tento podzim. Lenny ohlásila sérii 4 vlastních vystoupení včetně koncertní premiéry v pražském Forum Karlín.

"Věřím, že zrovna Enemy je typ písně, za kterou si každý lehce dosadí svůj vlastní příběh. Já sama vnímám její význam jako výpověď o zbytečném soupeření v hudební branži, o egu a celkově o mém pocitu, že je zpravidla v entertainmentu větší poptávka po prototypu bezchybné hvězdy nežli autentického člověka," vysvětluje Lenny.

Píseň Enemy vznikla v tandemu s hudebním producentem Ondřejem Fiedlerem, který stojí za úspěšným albem Hearts včetně evropského hitu Hell.o. Zpěvačka, která v loňském roce podepsala globální smlouvu s německým Universal Music, píseň natáčela v bratislavském Pulp Studiu s pomocí mladých hudebních inženýrů z Anglie.

Filmové natáčení dosud nejvýpravnějšího videoklipu Lenny probíhalo během jarních měsíců v Praze pod vedením litevského režiséra Pavla Trebukhina a 68 pictures. Celý štáb včetně Lenny předvedl doslova heroický výkon, když během mrazivé noci, kdy teploty dosahovaly -20 stupňů, natáčel venkovní scény v pražských ulicích. Kromě klimatických podmínek se Lenny statečně popasovala i s první hereckou dvojrolí.

"Začínám si myslet, že mám štěstí na natáčení v extrémních podmínkách," vzpomíná s úsměvem Lenny a dodává: "Finální scény klipu byly točeny venku v největších únorových mrazech. Na druhou stranu mám šťastnou ruku na výběr týmu kolem sebe. Je to poprvé, co jsem natáčela s kombinovaným týmem: Česko x Litva x Německo a všichni byli úžasní za všech okolností."

Spolu s novým singlem Lenny oznámila 4 samostatné české koncerty. Premiérově se představí v pražském Forum Karlín. Vstupenky jdou do prodeje právě dnes a fanoušci by s jejich koupí neměli dlouho váhat. Koncert Lenny je jedním z nejlepších, co současná česká scéna nabízí. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal zde: https://www.ticketportal.cz/Event/LENNY-137699

Lenny TOUR 2018

24. 11. 2018 Hradec Králové - Denoche

27. 11. 2018 Ostrava - Brick House

28. 11. 2018 Brno - Sono Centrum

1. 12. 2018 Praha - Forum Karlín

Lenny - Enemy

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!