Legendární kapela Smokie nadchla Prahu, ovace nebraly konce

10.12.2018

Jedna z největších světelných a hudebních show, jaké kdy pražská TipSport aréna zažila. Koncert plný skvělé hudby i vizuálních efektů, při kterém nadšené ovace ve stoje nebraly konce. Právě tak vypadalo sobotní vystoupení legendární britské kapely Smokie, se kterým završila svou The Symphony Tour 2018.

FOTO JAROSLAV HAUER

Turné, na které legenda legend hudební historie vyjela na podzim, začalo 28. listopadu koncertem v Budapešti a pokračovalo přes Bratislavu, Brno, Zlín, Ostravu, Plzeň, Pardubice až do Prahy. Celou hodinu a tři čtvrtě bez přestávky bavili Smokie nadšené diváky svými více i méně známými songy a samozřejmě nevynechali největší hity. Nadšené reakce, které všechny zvedaly ze sedadel, vyvolaly dodnes populární Needles And Pins, Ever Seen The Rain, Living Next Door To Alice, Don't Play Your Rock'n'Roll To Me a mnohé další. Je totiž jen málo kapel v historii, které by měly tolik hitů, jako právě Smokie.

"Byl to neskutečný zážitek, jsme nadšení," shodovali se diváci, kteří kapelu nechtěli pustit z jeviště.

A dorazily všechny věkové kategorie - od dětí, až po seniory. Na show, kterou pořádala agentura FP PRO, nechyběly velkoplošné projekce z historie kapely, nejlepší světelné vybavení i špičková zvuková aparatura. Navíc ji zcela nezvykle doprovázel výborný symfonický orchestr DANUBIA ORCHESTRA ÓBUDA. Spojení, které se ukázalo jako velmi šťastné, ukázalo, jak se dokonale může kloubit glam rocková hudba se zvukem symfonického orchestru.
Není se čemu divit, že nadšený potlesk nebral konce a stojící diváci se dočkali dvou dalších přídavků.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!