Lady Gaga dnes vydává dlouhoočekávané album!

29.05.2020

DeskaChromatica nabídne držitelku Oscara spolu s Eltonem Johnem

Snad nejočekávanější album posledních měsíců konečně spatří svět. Výjimečná zpěvačka Lady Gaga, držitelka Oscara, Zlatého glóbu a Grammy, která zatím prodala více než 35 milionů alb a připsala si již více než 32 miliard streamů, bude už zítra - 29. května, prodávat a připisovat si další miliony views. Na desce, jejíž název je Chromatica najdete mimo geniální Gagy jména jako Ariana Grande, Elton John nebo Blackpink. Autorčino již šesté studiové album Chromatica lze předobjenat zde.

Kvůli celosvětové situaci se původní termín vydání alba stále odkládal, ale nyní nastal jeho čas. Nejočekávanější album posledních měsíců bude venku již zítra. Chromaticu avizoval poslední vydaný singl s videoklipem Rain On Me, jímž Lady Gaga odhalila spolupráci s Arianou Grande.

Album odstartovala píseň Stupid Love, která od svého vydání nasbírala už 300 milionů streamů a debutovala na prvním místě v iTunes v 58 zemích světa. Videoklip rychle vystoupal na číslo jedna v trendech a získal už 70 milionů views.

Chromatica bude k dispozici v různých fyzických formátech včetně vinylů, a to v různých barvách. Mimo to uvedla Lady Gaga spolu s albem i nový merch.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!