Kynychová trenérka, podnikatelka nebo modelka?

17.06.2017
Kynychová otevřela letní terasu
Kynychová otevřela letní terasu

Kynychová otevřela letní terasu ve svém fitku na Pankráci

Místostarosta Praha 4
Místostarosta Praha 4
Kynychová otevřela letní terasu
Kynychová otevřela letní terasu
Petr Vojnar
Petr Vojnar
Manžel Hanky Kynychové
Manžel Hanky Kynychové

Foto J.Hauer

Nejsilnější koncentrace osob na jedno místě, tak se dá přirovnat opening letní terasy fitka Hanky Kynychové, kam přišla spousta známých osobnostní v čele s místostarostou Prahy 4 Lukášem Zichou, který spolu s manželem známé cvičitelky Jindřichem provoz terasu slavnostně zahájil přestřižením pásky. Svým zpěvem se k nim připojila Linda Finková, která věnovala Kynychové píseň Teď královnou jsem já. Spontánně do zpěvu zapojila i Milana Peroutku, který se rovněž ujal role kmotra. S Kynychovou se poznal v TV Óčko, kde v přímém přenosu plnili výzvu dělali minutu kliky. Tuto výzvu si zopakovali i na openingu, kdy Kynychová neváhala v šatech a podpatcích pokořit mladého sportovce.

Hana Mašlíková je aktivní maminkou, která cvičí i v osmém měsíci těhotenství, proto neváhala a přijala roli kmotry letní terasy, kde má Kynychová v plánu také cvičit v letních parních dnech.

Marek Dědík dorazil tradičně v doprovodu snoubenky Terezy. Nebyl úplně v kondici, už několik týdnů ho trápí bolest zubu, která nechce ustoupit. Přišel tak na akci rovnou od zubaře. Marek je ale silný chlap, zdravotní komplikace mu nebrání v plnění pracovních závazků.

Opera Divas alias Tereza Mátlová, Andrea Kalivodová a Pavlína Sénič jsou pravidelnými klientkami fitka, proto i ony dorazily na letní párty, stejně tako jako Heidi Janků nebo Petr Vojnar, kteří si oblíbili Hančiny lekce Břišní pekáč. Petr Vojnar přišel dokonce s celou rodinou, aby malý Sebík viděl, kde jeho tatínek rýsuje svaly. Muzikálový Rocky Honza Kříž dorazil v doprovodu manželky Marušky, která odvážností oděvu směle konkurovala pořadatelce celé akce. Ani oni nebyli u Hanky ve fitku nováčky, protože Honza se zde připravoval právě na svoji muzikálovou roli proslulého boxera.

Markéta Hrubešová si natrénovala lezení z okna, když si chtěla zkrátit cestu na terasu, aby se nemusela prodírat davem lidí. Neváhala proto ladně vylézt oknem. Herecká kolegyně Denisa Nesvačilová jí kolegiálně hlídala sukni, aby nebylo vidět více, než chtěla Hrubešová ukázat. Známá herečka dorazila v doprovodu dcery Kristel, která si akci moc užívala.

Andrea Kalivodová
Andrea Kalivodová

Akci podpořili i další osobnosti jako Kateřina Neumannová, vždy galantní Karel Voříšek, stále usměvavá Štěpánka Duchková, stylista Kája Pavlíček, zpěvák Jan Kopečný nebo herečky Hana Gregorová a Kristýna Janáčková.

"Jsem moc ráda, že se mi podařilo na léto otevřít terasu, kde se dá nejen odpočívat, svačit, obědvat či večeřet a nebo pít víno, ale také cvičit. Na příští rok mám v plánu větší projekt, co se cvičení na čerstvém vzduchu týká, proto je tato terasa takovým pilotním programem," vysvětlila Kynychová, která svoje fitko na Pankráci otevřela před tři čtvrtě rokem.

Grand opening letní terasy Fitka Hanky Kynychové se mohl uskutečnit díky štědré podpoře partnerů, kterými byli: restaurace La Boca, SlimPasta, Mladý kokos, Asklepion, Phytomer, United Brands, Úsovsko Food - výrobce tyčinek Fit, CEP sports, MonAmi, Cemio Kamzík, Miluju kokos, MaxSport a Sauna Spot Dvorce. 

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!