Kyklop z TURBULENC si sáhl až na samé na dno

23.06.2018

Vyhazov z kapely a práce taxikáře

Po vyhazovu z kapely Maxim Turbulenc, kde byl 21 let leadrem, si Kyklop sáhl na samé dno. Nezbylo mu, než začít dělat taxikáře. Dnes je ale všechno jinak. Od roku 2015, kdy tato formace vznikla, vydali už dvě desky autorských písní, a to ve svém již zaběhlém soundu s názvy Baby Pop a Útok králíků.

Také doslova a do písmene expandovali do světa.

První jejich počin byl v USA a to přímo v Chicagu, kde se seznámili s promotéry a majiteli rádia Krajan a upekli společně turné za velkou louží, kde je čeká několik koncertů napříč USA. Aby toho však nebylo málo společně s nimi vytvořili píseň s názvem "Jenom jeden svět" a natočili v koprodukci i vtipné video, které právě vychází k této letní skladbě . Na tomto projektu , se podílí i youtuberská partička, která si říká SILLY TOONS a vokálová zpěvačka Vera Patt . Píseň se začíná hrát i v USA a Maxíci doufají, že vzbudí zájem i na české hudební scéně, kde si pomalu a jistě jako staronový hudební projekt razí svou cestu.

Kalendář se nám začíná plnit natolik, že již vystoupení částečně odmítáme nebo přesouváme na jiné termíny. K dnešnímu dni máme objednáno více jak 140 koncertů a soukromých akcí. Jak už bylo řečeno, chystá se turné po USA a Švýcarsku, prozradil manažer skupiny Petr Lovětínský.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky