Kopečný a Kutheil málem zmrzli na ledě

11.03.2020

Protagonisté muzikálové show We Will Rock You mrzli na ledě!

Premiéra dlouho očekávaného muzikálu WE WILL ROCK YOU se blíží a přípravy jsou v plném proudu. A režisér díla Petr Novotný své svěřence vůbec nešetří. Kvůli natáčení záběrů pro projekci, která bude součástí muzikálové show na obrovském plátně, je nahnal na led. Mrznout museli i představitelé hlavních rolí Jan Kopečný nebo Petr Kutheil.

Muzikálová show, která tu ještě nebyla. To je světová rocková muzikálová senzace s největšími hity skupiny Queen WE WILL ROCK YOU. A produkce show, která se poprvé představí již 18. dubna v pražské Tipsport areně, dolaďuje poslední detaily. Nyní přišlo na řadu natáčení záběrů speciální projekce, kterou si diváci budou moct během představení vychutnat na obřím plátně, která se bude nacházet za scénou.

Část natáčení probíhalo v AFI Karlín a následně celý den v pražské TipSport Areně na ledové ploše a to kvůli tomu, že se natáčelo na termo kamery. Na vše dohlížel režisér show Petr Novotný, který své svěřence rozhodně nešetřil. Ti totiž na ledové ploše doslova mrzli.

"Byla tam opravdu zima, ale naštěstí jsme měli k dispozici deky a během pauz jsme se mohli zahřát. Bylo to náročné, ale užili jsme si to a myslím si, že výsledek bude famózní," říká představitel Galilea Jan Kopečný.

Hůř dopadl zpěvák Johnny Rose. Část natáčení totiž probíhalo i v běžně nepřístupných chodbách TipSport Areny, které svým charakterem doplňují potřebnou atmosféru záběrů. Právě on totiž v tmavých chodbách přehlédl zeď a narazil do ní tak, že měl lehký otřes mozku a musel vyhledat lékařskou pomoc. Naštěstí je již ale v pořádku.

Kromě již zmíněných pánů se natáčení zúčastnili i Petr Kutheil, Jan Franta, Veronika Vyoralová nebo Markéta Procházková.

Jak dopadl výsledek natáčení projekce se můžete přesvědčit již 18. dubna, kdy v pražské Tipsport areně proběhne premiéra muzikálu. V prodeji jsou již ale i lístky na představení v Ostravě či v Brně. Premiéra ani další představení se pro tuto chvíli zatím neruší a vstupenky jsou stále v prodeji.

Termíny:

18. 4. 2020 - PRAHA, Tipsport arena, 14:00

18. 4. 2020 - PRAHA, Tipsport arena, 19:00 (SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA)

25. 4. 2020 - OSTRAVA, Ostravar arena, 14:00

25. 4. 2020 - OSTRAVA, Ostravar arena, 19:00

16. 5. 2020 - PRAHA, Tipsport arena, 14:00

16. 5. 2020 - PRAHA, Tipsport arena, 19:00

23. 5. 2020 - BRNO, DRFG Aréna, 14:00

23. 5. 2020 - BRNO, DRFG Aréna, 19:00

Obsazení:

Galileo - Kopečný Jan, Pecha Peter

Scaramouche - Procházková Markéta, Vyoralová Veronika

Britney - Kutheil Petr, Pecha Peter, Fanta Jan

Oz - Gabrišová Andrea, Martinková Tereza

Killer Queen - Nývltová Kamila, Nosková Michaela

Khashoggi - Josef Bohouš, Adam Lukáš

Buddy - Rose Johnny

WE WILL ROCK YOU

Rockový muzikál, který na základně písní skupiny Queen napsal Ben Elton, měl premiéru již v roce 2002 v Londýně a setkal se obřím diváckým ohlasem. Ihned po premiéře se stal doslova senzací a nadšení diváci plnili divadlo dlouhých 12 let, během kterých se odehrálo přes 4.600 představení.

Nadšené reakce diváků pak pokračovaly doslova po celém světě. Muzikál vidělo ve 28 zemí více než 20 miliónů diváků. Show vyniká rockovou energií, skvělým pěveckým podáním a svérázným hu-morem. V neposlední řadě vás neminou i emocemi nabité přídavky, které vás zaručeně postaví na nohy!

Muzikál není příběhem skupiny Queen, ale vypráví děj ze vzdálené budoucnosti, ve které se skupina pronásledovaných Bohémů snaží obnovit zakázanou hudbu a objevit poslední existující hudební nástroj, kytaru Briana Maye.

Hity Queen, které zazní v muzikálu:

Innuendo Radio Ga Ga I Want to Break Free Somebody to Love We Will Rock You We Are the Champions Bohemian Rhapsody Who Wants to Live Forever Flash Another One Bites the Dust Killer Queen Play the Game Under Pressure A Kind of Magic I Want It All Headlong No-One but You (Only the Good Die Young) One Vision Seven Seas of Rhye Fat Bottomed Girls Hammer to Fall These Are the Days of Our Live

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!