Koncert Noc s hvězdami bude plný hvězd - zazpívají Laufer, France i Laiferová

24.07.2018

Prestižní charitativní koncert Noc s hvězdami, který věnuje svůj výtěžek na rekonstrukci vyhořelého zámku Zahrádky u České Lípy, letos proběhne v sobotu 4. srpna a vystoupí na něm řada hvězdných hostů! Mezi nimi nebudou chybět zpěvák a produkční koncertu Martin France, herec a zpěvák Josef Laufer, anebo Ilona Csáková s Petrem Vondráčkem.

Vstupenky už je možné teď zakoupit přes Ticketlive, anebo v den konání akce přímo na místě.

Část účinkujících se sešla na tiskové konferenci ke 20. ročníku benefičního koncertu "Noc s hvězdami" na zámku Zahrádky v nově zrekonstruované restauraci Sněmovna v Jakubský. Všechny kolegy pozval producent této benefice Martin France, který na akci zazpívá po dvacáté. Zavzpomínal na to, že to před těmi 19 lety opravdu nebylo jednoduché. Tenkrát se tam poprvé potkali s Romanem Vojtkem, Tanjou a Gabrielou Bártíkovou. "Diváků dorazilo přibližně 30 a místo rautu jsme si opékali buřty", zavzpomínal France. Mezi "držáky" této akce patří už neodmyslitelně moderátorská dvojice Markéta Mayerová a Slávek Boura, kteří zde budou moderovat již osmnáctým rokem. Po sedmnácté se na akci objeví zpěvák Jarek Šimek, který se po zdravotních problémech pomalu vrací na pódia.

Na tiskovku dorazila i pěvecká legenda Josef Laufer, který prozradil, že má rozepsanou v pořadí již třetí knížku a jinak, že u něj nic nového není. Přišli i pěvečtí benjamínkové Kamila Hübsch a Milan Šatník, který zde zároveň zazpíval píseň od Queenů. Promluvit přišel i zakladatel první pánské kabaretní a burleskní skupiny The Roosters Jan Laca, která bude pro diváky na zámku Zahrádky překvapením. Na závěr tohoto setkání pak všichni účinkující rozkrojili slavnostní dort a pustili se do připraveného rautu.

Kromě všech přítomných účinkujících dorazí i další zpěváci. Jelikož se letos slaví 100 let české státnosti, přijedou i interpreti ze Slovenska a to pěvecká legenda Marcela Laiferová, která se už měla objevit na akci vloni, ale při pádu si zlomila ruku a tím pádem nepřijela. Dorazí i mladý a nadějný interpret Martin Harich. A kromě nich se také přijedou představit Ilona Csáková, Petr Vondráček, David Deyl, Sabina Křováková, Zuza Nová a kapely The Rockset, Angels a El Ectro Folk.

Vstupenky už je možné teď zakoupit přes Ticketlive, anebo v den konání akce přímo na místě.
htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!