KOMEDIE PO ČEM MUŽI TOUŽÍ 2

15.03.2022

Komedie Po čem muži touží 2 je volným pokračováním divácky nejúspěšnějšího českého snímku roku 2018. Do kin film režiséra Rudolfa Havlíka vstoupí 21.4.

"Je to dvojka, tak jsme se strašně báli, abychom dokázali navázat humorem, pro který měli diváci první film rádi. Naštěstí - a já jsem o tom přesvědčený - to dopadlo velmi dobře i díky Jirkovi, a hlavně díky Aničce, která vlastně nemá tak komediální roli jako v prvním filmu. Ale dokázala mu připravit tu půdu, takže já jsem vlastně v klidu a spokojený a jsem rád, že ten feeling, který byl v jedničce, tam zůstal," věří režisér Rudolf Havlík.

Jak se jim společně pracovalo a co chtějí divákovi přinést? Odpovědi režiséra Rudolfa Havlíka a herce Jiřího Langmajera najdete na videu.

Psycholožka Irena (Anna Polívková) zapíjí zklamání z rozchodu s přítelem a vysloví bizarní přání: chci bejt chlap! Ráno se probere v těle muže (Jiřího Langmajera), které nenávidí, ale zároveň dostane šanci zjistit, jací chlapi vlastně doopravdy jsou. Jediný, kdo věří, že v mužském těle se skrývá Irena, je soused Radim (Marek Taclík). Právě on je průvodce proměněné Ireny chlapským světem.


Film Po čem muži touží 2 je opět humorným pohledem na střet mužského a ženského světa a hledání jejich vzájemného porozumění, které může jednoho i druhého dovádět k šílenství. Ve filmu dále hrají Tereza Kostková, Pavel Šimčík, Ondřej Kavan, Leoš Noha, Oskar Hes, Zuzana Kronerová, Jiří Maryško, Radek Holub, Michal Kavalčík, Martina Babišová nebo modelka a herečka Pavlína Němcová.

Bláznivá komedie Po čem muži touží 2 vzniká v produkci společnosti Fénix Film s.r.o. - Dany Volákové a Michaely Flenerové. Koproducenty jsou innogy, Cinemart a.s. - Marek Jeníček, Flamesite s.r.o. - Kamil Kožíšek, SOLID ENTERPRISE s.r.o. - Marek Veselický. Hlavním partnerem je televize Nova.

S premiérou se počítá 21. dubna 2022, do kin film uvede distribuční společnost Cinemart.

Velkou sérii fotografií z natáčení, najdete ke stažení zde:

https://mega.nz/folder/itFlxCiJ#ROoWjK_414YrcRkQFkLojA

(aktivujte vložením do horního okna prohlížeče)

Foto: Vojtěch Resler

https://pocemmuzitouzi2.cz/

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!