Kdo je tahle blondýna po boku zpěváka Josefa Vágnera?

13.11.2018

Josef Vágner se takto po boku sexy blondýny objevil v Hradci Králové, kde se prezentoval nový obchod značky mobilních telefonů. Někteří se ptali, kdopak to je.
Že by nějaká tajná ctitelka či milenka? Ani náhodou, mladý umělec je naprosto šťastný a spokojený manžel své krásné Marlene.

"Tahle slečna - to je Dominika Myslivcová. Natočili jsme spolu nedávno písničku i klip s názvem Růžová blondýna, kterou napsala Patricie Fuxová," vysvětlil bez skrupulí mladý zpěvák a novopečený tatínek.

Jde čistě o profesní spojení s Myslivcovou, která si drží vizáž "růžové blondýny" a i na otevření prodejny s mobily byla pozvána.
"Pepa je bezva chlap a já mu moc přeji, že má tak krásnou rodinu," odvětila Dominika, která byla na všechny milá, stále se usmívala a rozhodně nepůsobila jako nějaká naivka. Naopak! Dokázala, že má pod čepicí, má smysl pro humor a společně si dokonce v designovém showroomu i zazpívali.

"Já jsem teď maličko ve smyku, protože musím skloubit divadlo, do toho nějaké další akce, rodinku a opět letos chystám dvanáct předvánočních koncertů s dětskými pěveckými sbory napříč republikou," prozradil Vágner, který druhým rokem absolvuje tour s nadanými zpěváčky.
Teď je vážně v jednom kole a někdy nestíhá brát telefony a odpovídat na zprávy. "Tak jsem si říkal, že kdybych si pořídil dva, zvládl bych toho dvakrát tolik," zmínil v nadsázce vtipně Josef.

Tour startuje 26. listopadu v Benešově a skončí 20. prosince v Trnávce. 

Mezitím vystoupí s různými sbory v mnoha městech v Čechách i na Moravě a chybět nebude ani Praha.
"Někdo by si mohl říct, že jsou ty koncerty všechny stejné, ale on je každý něčím trochu jiný. Koncept je stejný, ale liší se detaily. Každé město a sbor má své specifikum. Moc mě to baví a už se na to všichni těšíme," podotkl zpěvák, který těd před šnůrou objíždí sbory a ladí poslední dramaturgické i technické detaily.

Hodně času stráví Josef Vágner v autě, ale když po Praze nemusí, vůz nechává v garáži, sedne třeba na koloběžku a za chvíli je v centru. "Zvažuji, že bych si teď pořídil elektrickou. Tuhle jsem jel do centra zase hodinu a někdy je to vážně ztráta času. A pak s koloběžkou odpadá starost s parkováním," dodal zpěvák, který si už před lety pořídil kolobrndu jako jeden z mála českých umělců, byť úplným průkopníkem byl jeho o dost starší kolega Jiří Korn.
Vágner letos poprvé stráví úplně jiné Vánoce. Pod stromečkem totiž bude dáreček nejcennější, kterým je dcerka Amelie, která dělá radost jak rodičům - Josefovi a Marlene, tak i celé rozvětvené rodině.

Potkat zpěváka a herce Josefa Vágnera v pražským ulicích s kočárkem není teď nic výjimečného a doslova si to užívá. Před měsícem se jim s manželkou Marlene, kterou si bral letos v létě na Krétě narodila dcerka Amelie. Kdo je ale blondýnka, s níž se nedávno objevil?

foto: Jaroslav Hauer/Xiaomi

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky