Katy Perry opět v České republice

17.05.2017

Nově si můžete také v muzeu zhotovit voskový odlitek vaší ruky, který si budete moci sami vytvořit a odnést domů. Tento suvenýr se stává velmi oblíbeným.

Muzeum chce svým návštěvníkům nabízet aktivní zábavu, proto muzeum nedávno otevřelo interaktivní výstavu Pat a Mat v Grévin, díky které návštěvníkům předkládá tajemství kouzelného světa animace srozumitelným způsobem. Výstava zde potrvá celé prázdniny.

Dokonalá dvojnice Katy Perry, kterou budou mít návštěvníci možnost vidět už od června v expozici muzea v Celetné 15, je ztvárněna podle konceptu jejího slavného vystoupení v Paříži roku 2011. Zachycuje zpěvačku v její výrazné závěrečné póze při show písně Firework. Figurína má stejný kostým, ve kterém zpívala, a to světle modré plavky pokryté třpytkami ve tvaru cukrátek a vlasy v podobě modré paruky. Paruku nechalo muzeum Grévin zhotovit z opravdových vlasů, a to díky luxusní značce Hairdreams, se kterou Grévin Praha uzavřel partnerství.

Víkend vduchu televizní hudební show

Co nás brzy čeká a nemine je Katy Perry show, která bude probíhat první červnový víkend 3. - 4. června v Café Grévin Praha.
S novinami Pražský zpravodaj 25% sleva na vstupné.
Nenechte si ujít možnost pobavit se ve společnosti této výrazné americké popové zpěvačky. Pokud jste navíc obdivovatelé hudebních televizních show, tak máte mimořádnou příležitost se jedné účastnit: každou hodinu zazpívá jedna
z interpretek nejoblíbenější zpěvaččiny hity a spolu s tanečníky předvede své vystoupení. Víkend bude kopií Katyina druhého světového turné California Dreams. Všichni budou moci mlsat lízátka, bonbóny a další cukrovinky, které k této tour patřily. Zapůjčit si také můžete modré paruky, abyste se s nimi i Katy mohly zvěčnit ve foto koutku. Spousta neočekávané zábavy vás bude čekat v Muzeu Grévin v Celetné 15.

Muzeum zprostředkovává setkání s českými i světovými legendami z oblasti sportu, kultury, historie, politiky a showbyznysu. Od začátku tohoto roku se scéna světů, které muzeum nabízí, rozšířila již o dvě sochy, a to v lednu o amerického prezidenta Donalda Trumpa a
v únoru o britskou královnu Alžbětu II. Díky originálnímu scénografickému ztvárnění se zde návštěvníci stávají svědky neočekávaných setkání ze světa politiky, historie, sporu a hvězd filmového i hudebního průmyslu.

fota J.Hauer, Katy Perry official

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!