Jarek Šimek opět řádil v klubu Infinity

22.03.2018
Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
Marcela Holanová
Marcela Holanová

Foto a Video: Jaroslav Hauer
FOTÍME I PRO VAŠE POTŘEBY - jhauer2@gmail.com

Dva nové videoklipy, létající Elišku Bučkovou, vždy vtipnou Zuzanu Bubílkovou, zpěvačku Marcelu Holanovou, Jana Antonína Duchoslava s přítelkyní, ředitele soutěže MUŽE ROKU Davida Novotného a další krásné a svalnaté celebrity jsme mohli spatřit při slavnostním křtu videoklipu Jarka Šimka.

Zpěvák a skladatel jich každý rok vypustí do světa několik, ale poprvé hned dva najednou.

Pod názvem Nebezpečný, můžeme vidět a slyšet Jarka jako lovce krásných slečen. Druhý klip, který vznikl za podpory fitness Galaxie a je z posilovny, má název Můj styl je fit.

Šimek do tohoto klipu obsadil mimo jiné Jana Antonína Duchoslava, či Marcelu Holanovou.

Kmotrami obou videoklipů se staly Eliška Bučková a Zuzana Bubílková, mužskou část kmotrů zastoupil David Novotný.

Jako zpestření večera byla kouzelnická show, při které promotér za nadšeného aplausu přihlížejících, vznesl ležící Elišku Bučkovou do volného prostoru.

Marcela Holanová zas nemohla uvěřit, jak se jí vytažená hrací karta, mohla dostat do malé krabičky velikosti zápalek a jak kouzelník dokázal zdeformovat fouknutím vidličku, s kterou ona sama nemohla ani hnout.

Pod názvem , můžeme vidět a slyšet Jarka jako lovce krásných slečen. Druhý klip, který vznikl za podpory fitness Galaxie a je z posilovny, má název Můj styl .

Křest svým humorem zpestřila Zuzana Bubílková historkou o seznámení s hercem Miroslavem Šimkem. Paní Bubílkové zazvonil jednoho rána telefon a na druhé straně aparátu se ozvalo " Dobrý den, tady Šimek". No a po zdrcujícím monologu na adresu Jarka, zjistila, že volající pán na druhé straně aparátu je Miroslav Šimek.
A ten ji nabídl angažmá ve svém divadle.

Jarek Šimek
Jarek Šimek
htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!