Jak si užívají léto hvězdy seriálu Slunečná

11.08.2020

Přes léto si herci ze Slunečné užívají částečné volno, ale nezataví se ani kamery v ateliérech, kde se pro diváky připravují další díly oblíbeného seriálu. Herci tak mají volných jen pár dní, které si užívají s rodinou, na výletech a objevováním místních krás. K tomu jim pomáhá i kampaň televize Prima Slunečné léto, když jezdí se Slunečným autobusem a setkávají se osobně se svými fanoušky.

Alice Bendová vzala svoje volno za sportovní konec. Cizí jí tak nejsou koloběžky ani skály. "Chodíme i na houby. Nejdřív to vypadalo, že nic moc, ale nakonec něco máme. Byli jsme se s rodinou podívat na Hluboké nad Vltavou. Nebo, podle mého názoru, na jedno z nejkrásnějších míst - Adršpašské skály," vyjmenovává herečka a do toho nezapomíná ani na pracovní povinnosti. "Spolu se svým seriálovým manželem Ondrou Kavanem točíme Slunečnou jako o život."

Eva Decastelo dělí léto na práci a rodinu. Když není v ateliérech, jezdí se Slunečným autobusem a volné chvíle tráví s dětmi. "Jsme s holkama v ateliéru takový Slunečný gang, máme se moc rády a každé natáčení si užíváme," nešetří chválou Eva, která už absolvovala několik výjezdů se Slunečným autobusem. "Pro každého z herců, který jede, je to nezapomenutelný zážitek. Kontakt s fanoušky je vždy příjemný, a tady jsou navíc tou naší základnou hlavně děti. Jsou upřímnější a bezprostřednější než dospělí, a o to hezčí jsou ty prožitky. Když jsme byly s Bárou Jánovou na jednom táboře, tak bylo krásný, že nás ty děti chtěly obejmout. Půl hodiny jsme tak trávily intenzivním objímáním s dětmi, které byly šťastné, bylo to fajn. Dokonce s námi byl i Lukáš Langmajer, tedy Vilda, který je poměrně pracovně vytížený, a když není, tak se intenzivně věnuje dětem a své ženě. Na jedno setkání vzal s sebou dceru a celé ho absolvoval s malou v náručí. Bylo hezké, jak ho to těšilo, jak se usmíval on i malá. Přizval ji i k autogramiádě, kde vedle něj seděla, jedla meloun a celé to organizovala," rozpovídala se Eva Decastelo.

Roman Tomeš bydlí kousek za Prahou a své volné chvíle tráví nejčastěji se ženou a syny na zahradě. Radost mu dělá i to, když s dětmi stihne odpoledního šlofíka. Zbytek volného času dělí mezi natáčení Slunečné, zkoušení a hraní v divadle.

Regina Řandová je vášnivou hráčkou golfu a v létě je na tento koníček ideální doba. "Je to úžasný relax a odpočinek," přiznává herečka a dabérka, která se může pyšnit i několika golfovými úspěchy a cenami. Léto také tráví na své milované chalupě a samozřejmě i natáčením seriálu. "Dokonce když si nestihneme něco říct, tak se sejdeme na vínko a podrbeme," směje se Regina Řandová, která jako správná babička nezapomíná ani na svého vnoučka.

Když Bára Jánová netočí, točí se kolem svého přítele Víti, cvičí nebo se objeví se Slunečným autobusem. Občas se na pár chvil zastaví i na chalupě u rodičů, kde si dopřeje klid a bazén.

Za FTV Prima

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky