Hrůza v klubu

30.01.2019

Zpěvák Michal Hrůza vyjíždí s kapelou na jarní klubové turné. Představí i skladby z připravovaného alba.

Ještě než se zpěvák Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy zavře do nahrávacího studia, vyrazí za svými fanoušky na 14 koncertů po České republice včetně Prahy. Na klubovém turné, které startuje 1. března v Litomyšli, zazní oblíbené hitovky, ale i několik nových skladeb z připravovaného alba. Role předkapely se zhostí Nelly, která představí skladby z debutového EP V okamžiku.

"Měl jsem štěstí, že se mi několikrát povedlo zahrát pro tisíce lidí, ale chci znovu oslovit i návštěvníky koncertů v klubovém prostředí, kde si budou moct vychutnat blízkost s interpretem a jeho písněmi. Jsou to okamžiky, kdy nastane nový vjem jak z písní známých, tak i z písní, které na našich koncertech nikdy neslyšely," říká Michal Hrůza.

V loňském roce se Michal Hrůza věnoval vedle koncertování s kapelou převážně tvorbě skladeb do filmů - se zpěvačkou Annou K. nazpíval duet Ten, kdo tě miloval ke stejnojmennému snímku režiséra Jana Pachla, letos v lednu zazní Hrůzovy skladby Nad světem a Narušitel také v novém filmu Davida Baldy Narušitel.

Hudební novinky z českých filmů zařadí Michal Hrůza s kapelou i na playlisty koncertů v rámci jarního klubového turné. "Zazní na něm písničky průřezem naší tvorby, ale prostor dostanou také skladby, které byly v posledních letech na podiu opomíjeny," sděluje Michal Hrůza. S kapelou chystá rovněž zajímavou scénu inspirovanou svým oblíbeným severem, účastníci koncertů si tak kromě hudebního zážitku odnesou i vizuální vjemy.

Turné Hrůza v klubu bude předskakovat mladá talentovaná zpěvačka a herečka NELLY, se kterou Michala Hrůzu pojí duet Sázava k filmu Špunti na vodě. Celorepublikové turné vyvrcholí 27. března koncertem v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky na většinu koncertů jsou k dispozici přes Ticketportal, některé zastávky mají prodejní místo přímo v daném klubu nebo na svých portálech.

Hrůza v klubu 2019

  1. 3. - Litomyšl - Kotelna
  2. 3. - Olomouc - S Klub

8. 3. - Mladá Boleslav - Music Club Škoda

9. 3. - Pec pod Sněžkou - Klondike

15. 3. - Krnov - Music Club Kofola

16. 3. - Uherské Hradiště - Klub Mír

22. 3. - Písek - Divadlo Pod čarou

23. 3. - Mariánské Lázně - Klub na dvorku

27. 3. - Praha - Lucerna Music Bar

29. 3. - Frýdek-Místek - Stoun

5. 4. - Tábor - Střelnice

6. 4. - Domažlice - MKS

12. 4. - Třebíč - Národní dům

13. 4. - Králíky - Na střelnici

www.michalhruza.cz

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!