Hrachovcová a Dejdar podpořili Kapku naděje

31.08.2018

Známé tváře podpořili Kapku naděje. Dorazila i východoevropská pop-star!

Magické datum 18.8.2018 přivedlo pořadatelky Petru Řehořkovou, Jitku Čuříkovou a Evu Hrachovcovou na myšlenku uspořádat charitativní událost s názvem

" ANDĚLSKÁ JÍZDA S KAPKOU NADĚJE" .Pro tuto událost velmi vhodně dámy zvolily parník Vyšehrad, ketrý nabídl perfektní prostory.

Původní záměr byl uspořádat letní párty pro přátele, ale postupem času akce nabírala na rozměrech, až došlo na propojení s nadačním fondem Kapka Naděje a celá událost byla pojmuta jako prestižní benefiční záležitost. Pozvaní VIP hosté, herci, zpěváci, známé osobnosti, hudební vystoupení, módní přehlídka, výborná atmosféra, osvěžující drinky a výborné občerstvení to vše dohromady umocnilo velmi báječnou atmosféru.
Akce se konala symbolicky 18.8.2018 a navíc k tomu odstartovala přesně v 18:00.
Další  "18náctkou" do sbírky bylo také 18 let trvání od založení nadace Kapka naděje, která vznikla oficiálně v roce 2000.
Nechyběla tombola, ani kasička pro dobrovolné příspěvky od návštěvníků akce.

Nakonec se podařilo během celé akce vybrat téměř 52.000,- Kč a tato částka společně se šekem byla předána zástupci nadace Kapka naděje paní Daniele Dejdarové, která uvedla, že částka bude použita pro potřeby onkologicky nemocných dětí, které nadace podporuje. .

Akci svoji účastí podpořili známé tváře a to nejen z České republiky.
Mezi VIP hosty například byla východoevropská pop-star KristiAnna Kravets, která dorazila do Prahy z ruského Sankt Petersburgu společně s producentem Petrem Dvořákem, se kterým zazpívala několik svých písní a sklidila maximální ovace.

"Ráda podpořím dobrou věc, ráda se zapojím do benefičních akcí, ketré mají dobrý záměr, a proto jsem ráda dnes zazpívala v Praze pro Kapku naděje" sdělila po svém vystoupení KristiAnna Kravets, která aktuálně začíná v České republice připravovat s producentem Petrem Dvořákem nové písně.

Mezi vystupujícími byla také finalistka Česko-Slovenské Superstar Leona Šenková, která představila novou píseń "S nadsázkou". Zazpíval také Petr Dvořák. Na housle famózně zahrál virtuóz Michael Hejč, zatančil tanečník a choreograf Vojta Lacko se svými tanečnicemi a módní přehlídku luxusních modelů představila módní návrhářka Eva Hrachovcová.Celou akcí provázela Petra Řehořková společně s hercem Martinem Dejdarem a mezi pozvanými hosty bylo k vidění herečku Janu Paulovou, režiséra Tomáše Magnuska, moderátorku Michaelu Talpovou, zpěváka Martina Kociána ze skupiny Lunetic, rapera Raega a mnoho dalších.Celá akce se shledala s velmi kladnými ohlasy a už teď se začíná připravovat velká událost k datu 19. 9. 2019. Tak se necháme překvapit s čím pořadatelé příjdou na přes rok...

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky