Herec Milan Enčev ze Slunečné v šoku: Přímo na place mu ruply kalhoty! Hned první den natáčení...

29.05.2020

Návrat k natáčení po karanténě může být hodně veselý. To potvrdil i herec Milan Enčev (40). Když dorazil po nucené pauze na plac seriálu Slunečná, kde hraje movitého podnikatele, zažil to, co je pro herce noční můrou! 

"Přišel jsem na natáčení a říkal jsem, že jsem trochu přibral, ale není to nic hroznýho. Na zkouškách to bylo dobrý, ale na ostrou jsem si sedl, a v tom mi celé kalhoty mi vzadu praskly vejpůl," svěřil herec. Muselo se přestat natáčet - smíchy se totiž dusil celý štáb. "Já si navíc zapomněl vzít spodky, protože v karanténě jsem je nenosil. O to to bylo veselejší, viděli úplně všechno," smál se herec. Aby se mohlo pokračovat v natáčení, přišly kostymérky s originálním řešením. "Zezadu mě zatejpovaly páskou, na kterou se mi navíc nalepily všechny chlupy. Já jsem to dohrál s roztrženýma kalhotama, takže mě kamera brala jenom zepředu," prozradil herec.

Milana Enčeva můžete vidět nejen v seriálu Slunečná, ale také v Divadle Radka Brzobohatého, kde hraje například Harpagona v Lakomci a řadu dalších rolí.

Foto archiv M. Enčeva

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky