Herci ze Slunečné plnili tajná dětská přání

23.12.2021

Snažili se přinést radost těm, kteří nemají takové štěstí. Herci ze seriálu Slunečná se rozhodli splnit některá dětská přání a v rámci projektu Vánoční beránek darovali radost těm, kteří ji nejvíce potřebují.

Slunečné hry, hračky a spoustu dalších překvapení si herci přichystali pro děti, které díky akci Vánoční beránek dostanou svůj vysněný dárek.

"Moc děkujeme hercům, kteří do Budějovic dovezli dárky a ukázali, že jim dětské osudy nejsou lhostejné. Děkujeme i firmám Wormelen group, a. s., Albi Česká republika a. s. a MASPEX Czech s.r.o., které nám pomohly připravit překvapení a poskytly dárky, které jistě udělají radost všem dětem, až je najdou pod vánočním stromečkem," prozradil Josef Ducký, mluvčí seriálu Slunečná.

A jak jsou na tom sami herci se svým vysněným a překvapujícím dárkem? Cestou za dětmi trochu zavzpomínali.

Dana Batulková - Lída Vacková

Pamatuju si z dětství, že jsem dostala chodící pannu. Mám ji dodnes na půdě schovanou, to byl pro mne opravdu překvapivý dárek.

Lukáš Langmajer - Vilda Fiala

Myslím, že jsem dostal netradiční dárky především od svých vlastních dětí. Že mě třeba nakreslily, jak mě vidí ony. A to je dost netradiční.

Ondřej Pavelka - Franta Vacek

Znáte to. Jak byl "měkkejš", tak to signalizovalo ponožky, trenky, rukavice. A jakmile se objevil tvrdej dárek, tak to bylo autíčko, hodinky a později knihy.

Karel Zima - Pavel Slanina

Máme mezi kamarády takovou toaletní soupravičku, kde je šampon, mýdlo a všechno to má, i co se tvaru týče, takový erotický nádech. Každý rok to dáme v okruhu kamarádů někomu jinému a pošleme to dál.

Za FTV Prima

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky