Heidi Janků, Peter Pecha, Bohuš Matuš či Natálka Grossová se rozloučí s prázdninami

20.08.2020

Dva měsíce utekly jako voda, a tak se v neděli 30. srpna budou s prázdninami loučit malí i velcí, ale také známé osobnosti. V největším přírodním zábavním parku v Praze bude od rána až do večera bohatý program.

Chybět nebudou bubeníci, mažoretky, komedianti, dětská diskotéka a malí i velcí se mohou těšit i na známá jména.

Heidi Janků to rozbalí se svými hity jako Když se načančám, Já chci žít na Tahiti, Dík za tvůj kus ráje a mnoho dalších. Večer pak především na dospělé čekají hvězdy českého muzikálového nebe: Bohuš Matuš a Magda Malá, Peter Pecha, Nikola Ďuricová a Natálie Grossová. Zazpívají hity ze známých představení a přidají i duety.

"Moc se na to těšíme. Jako malí jsme měli rádi prázdniny a teď se těšíme, že si s námi ten závěr do Krtkova světa přijdou užít děti i jejich rodiče nebo prarodiče," řekl Bohuš Matuš.

Zábavným programem bude provázet moderátor a herec Petr Batěk.

Po celou dobu bude programu se bude v parku bude grilovat, k dispozici budou také rozmanité koktejly pro dospělé i děti a chybět nebude ani bublinář Cucino. Každý si najde to své.

Více informací najdou zájemci na www.krtkuvsvet.cz nebo na FB či Instagramu parku.

Foto Jaroslav Hauer

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky