Hanička Písnička má novou vánoční

04.12.2017

HANA ZAGOROVÁ MÁ NOVOU VÁNOČNÍ PÍSNIČKU, KNIHU ZAGORKA A NA PŘÍŠTÍ ROK CHYSTÁ ALBUM!

Hana Zagorová vedle koncertů po celé republice a na Slovensku nyní chystá speciální vánoční koncert v pražské Lucerně. O její hudební dráze pod názvem Zagorka právě vyšla další biografická kniha a také po šesti letech nahrála nový vánoční singl. Do studia se stálice naší populární hudby vrátí opět v příštím roce, kdy bude nahrávat novinkové studiové album.

VÁNOČNÍ PÍSNIČKA: AVE, AVE

Hana Zagorová, jedna z největších hvězd a stálice české populární scény, devítinásobná zlatá slavice, držitelka Diamantové desky Supraphonu a členka Síně slávy hudebních cen Anděl, připravila opět po roce vánoční koncert, který se uskuteční 12. 12. 2017 od 19 hodin ve velkém sále pražské Lucerny. Na beznadějně vyprodaném koncertě zazní v premiéře i její nový vánoční singl Ave, Ave. "Jedná se o tradiční vánoční píseň s českým textem Ivo Fischera, pro kterou Jiří Dvořák a Daniel Hádl udělali úplně nové, báječné aranžmá," poznamenala Hana Zagorová a ještě s úsměvem dodala: "Doufám, že se bude písnička líbit a zpříjemní posluchačům předvánoční čas."

I když Hana Zagorová ve své rozsáhlé diskografii zatím nemá samostatné vánoční album, vánočních písniček během své bohaté hudební dráhy natočila docela dost. K evergreenům patří duet s Petrem Rezkem Vánoční tajemství a s úspěchem se setkala i její verze písně It's Only Christmas, ke které si pod názvem Mé dětské svátky napsala před šesti lety i sama text.

KNIHA: ZAGORKA

Unikátní biografická kniha Zagorka autorského týmu Miroslav Graclík a Václav Nekvapil mapuje na více než pěti stovkách stran profesní i životní příběh Hany Zagorové. Samozřejmostí je bohatá obrazová dokumentace, čítající přes devět stovek fotografií v podobě raritních snímků, plakátů, titulních stran desek, časopisů i novinových článků. Nechybí ani kompletní diskografie a přehled cen, které za svou bohatou kariéru Hana Zagorová získala. Kniha vyšla v těchto dnech u nakladatelství HV knihy.

NOVÉ ALBUM V ROCE 2018

Hana Zagorová vydala v roce 2014 album Vyznání, na něž v roce 2016 navázala albem O Lásce. Oba tituly zaujaly mimo jiné i přílivem nových autorů, kteří se rozhodli složit Haně Zagorové písničky tzv. na tělo. Obdobné to bude i u právě připravovaného novinkového alba, jež ve studiu Dana Hádla vznikne v příštím roce.

AKTUÁLNÍ KONCERTY:

3. 12. Habartov; 5. 12. Brno - SONO; 6. 12. Šternberk; 12. 12. Praha - LUCERNA; 15. 12. Prachatice; 19. 12. Náchod; 21. 12. Lomnice nad Popelkou/ Více informací: www.zagorovahana.cz

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky