Festival pouličních chutí Smíchov Street Food vypukne už v sobotu 24. 3.

20.03.2018

Festivaly jarních chutí odstartovalo minulou sobotu úspěšné Vepřobraní. A nyní přichází další gastronomický skovost. Vzhledem k rekonstrukci Smíchovské náplavky se letošní festival zaměřený na street food speciality přesouvá do unikátního prostoru v areálu pivovaru Staropramen. Street food je esencí tradice a jednoduchosti v gastronomii. Jde o jednu z gastronomických disciplín, která si zaslouží stejnou pozornost veřejnosti jako známé a oblíbené restaurace nebo bistra.

Letošní festival opět oživí jeden z největších mezinárodních folklorních tanečních souborů. Od 13 hodin se mohou návštěvníci těšit na ukázku tanců 12 zemí, které předvede 400 tanečníků. 

Tento rok také přinese nové street food "objevy"! Těšit se můžete na street food pod taktovkou kuchařů z Malajsie, Thajska, Indie, Indonésie, Libanonu, Gruzie, Mexika, Peru, Argentiny, USA, Egypta, Maroka, Portugalska, Francie a dalších. Ochutnat budou moci např. vietnamskou bún chu, izraelský falafel, po thajsku ostrý salát som tam, španělskou paellu, venezuelské arepy, korejské kimchi, brazilskou caipirinhu, americké chicken wings, gruzínské chacapuri, rumunské pastrami nebo třeba mexické taco a portugalské tapas.

Kdy: 24.3.2018, od 10:00 do 18:00
Kde: Areál pivovaru Staropramen, Praha 5 - Smíchov
Vstupné: 50,- (děti do 12 let a držitelé průkazu ZTP zdarma)
Facebook: https://www.facebook.com/events/1445465015576498/

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!