Do seriálu ZOO zavítala paní Marie Rottrová

01.12.2021

Rodinný seriál ZOO se pomalu chystá na obrazovky a na jedno slavnostní natáčení do nových dekorací zavítala i zpěvačka Marie Rottrová. Přišla seriálu popřát dobrý start a také si poslechnout Evu Burešovou, která se zhostila jednoho z jejích hitů - Kůň bílý.

V nových ateliérech padla klapka rodinného seriálu ZOO, kde hlavní roli hraje Eva Burešová. Její Viki Janečková má dvě tváře a tu záhadnější představila novinářům hned při startu. Za doprovodu Václava Noida Bárty, který, mimochodem, v seriálu vystupuje s Evou a hraje klávesáka, vystřihla dva songy, z nichž ten druhý patří zpěvačce Marii Rottrové. "Lehká nervozita panovala a jsem moc ráda, že se to paní Rottrové líbilo. Chválila mě," přiznala po svém výstupu herečka, která i prozradila, co zajímavého na Viki vlastně je. "Ona je to velmi rázná holka, která má problémy, má i dluhy, problémy s bývalým partnerem... Ve dne se stará o děti, pomáhá, pracuje - a v noci si přivydělává jako Lady X v nočním baru, kde pod maskou a parukou zpívá."

Tomu, jak Eva na slavnostní klapce zpívala, přihlížela Lady Soul Marie Rottrová. "Eva to zazpívala krásně. Bylo to jiné a myslím si, že coververze jsou super. Jsem ráda, že si píseň Kůň bílý půjčili. To se u nás moc neděje, zato ve světě, když je nějaká dobrá písnička, tak ji zpívá třeba i deset zpěváků, každý v jiném aranžmá, osobitě, po svém. Mně se to moc líbí a je to fajn," přiznává zpěvačka, která sama pravidelným seriálovým divákem není. "Víte, já taky každý večer nejsem doma, a kdyby mi pár dílů uteklo, už to není ono." Že by se ale třeba nějaké malé herecké zastavení v seriálu odehrálo, oblíbená zpěvačka vůbec nezavrhuje. "Zahrát si v seriálu? Nevím, muselo by to být něco konkrétního. Malá epizodní rolička, proč ne?" přemýšlí Marie Rottrová, která novému seriálu ZOO přeje jen úspěch.

Za FTV Prima

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!