Do Plzně se sjely hvězdy. Ondřej Havelka lákal na svůj film: Pánové, takto jsme legrační, když vzplaneme!

22.04.2018

Už od čtvrtka probíhá v Plzni 31. ročník filmového festivalu Finále Plzeň. K takové události patří neodmyslitelně i známé tváře českého showbyznysu, počínaje herci, přes režiséry, scénáristy až po blogery či moderátory. Finále je charakteristické svou uvolněnou a přátelskou atmosférou, kterou si užívají i české celebrity.

Festival zahájil režijní debut Ondřeje Havelky, snímek Hastrman. Film je mimo jiné i o lásce a režisér na něj zve, zejména mužskou populaci, poměrně originálně: "Přijďte se, pánové, na sebe podívat, jak jsme legrační, když vzplaneme. A pokud se dáma na vedlejším sedadle bude jízlivě hihňat, nebojte, hned by jí smích přešel, nebyla-li by naopak ona obletována."

Nastávající maminka, Marie Doležalová, dorazila na festival společně s partnerem Markem Zelinkou. Finále Plzeň si totiž pro diváky připravilo seriálovou adaptaci jejího blogu Kafe a cigárko. "Doufáme, že se sem příští rok podíváme ve třech, zatím máme pocit, že cestování nebude zas tak náročné, tak snad se nám to potvrdí."

Moderátorkou dvojící letošního ročníku je Jan Cina a jeho životní partner Petr Vančura. Na otázku, jestli společná práce neohrozí jejich vztah, odpovídají s úsměvem: "To zhodnotíme až bude po Finále, tedy jestli spolu ještě budeme. V našem případě je to dost porod, ale už jsme spolu moderovali a zvládli jsme to."

Do Plzně zavítal mimo jiné i herec Václav Neužil, Pavel Nový, Karel Dobrý, Zdeněk Piškula s přítelkyní, herečka Jana Plodková či hudebnice Vladivojna La Chia. Mnoho dalších hvězd se na Festival, končící v úterý 24. 4., ještě chystá.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!