DISCO DIVAS. Kdy a kde se tato jedinečná show koná?

09.12.2019

Sedm krásných zpěvaček, profesionální tanečníky, čtyři pěvecké hosty a čtyřiceti členný gospelový soubor sezval dohromady šéf oddělení pohybu a tance na Mezinárodní konzervatoři Praha, špičkový tanečník a choreograf Michal Šaray. Společně chystají jedinečnou show Disco Divas, kterou divákům představí už 18. prosince 2019 v 19 hodin v Kulturním domě Star v pražských Komořanech.

"Čeští diváci show moc neznají. Jsou zvyklí na muzikál, koncert, ale pod slovem show si neumí představit, o co jde. V naší show Disco Divas vzdáváme hold disco legendám 70., 80., 90. let. Našel jsem na naší škole sedm nejlepších hlasů, oslovil jsem tanečníky a gospelový sbor, pozval jsem čtyři pěvecké hosty Marcelu Březinovou, Lukáše Pekárka, Eriku Fečovou a Yannu. Dali jsme tomu "hlavu a patu", a myslím, že se mají diváci na co těšit," uvedl Michal Šaray v taneční zkušebně Mezinárodní konzervatoře Praha a nechal nakouknout do "kuchyně" příprav. "My umělci neumíme skrývat emoce. Občas vybublají na povrch, tak zkoušky jsou někdy hodně akční. Ale když dovede umělec předat své emoce divákům v hledišti a uvede je do varu, je to super."

Jednou z hostů večera bude zpěvačka Marcela Březinová, mimo jiné i vedoucí oddělní populárního zpěvu na té samé škole, co působí Michal a většina účinkujících. Jak má Marcela blízko ke stylu hudby zvaný disco? "Shodou okolností, moje první LP deska s OK Bandem se jmenovala Disco!. Možná právě proto si mne Míša vybral do svého projektu, možná tu desku někde v antikvariátu viděl," smála se Marcela Březinová. "V show Disco Divas zpívají moji studenti popu. Vybral si je Michal Šaray a já jim pomáhám s interpretací. Osobně v Komořanech zazpívám nějakou svojí písničku. Ještě nevím jakou, ale příští rok oslavím 40 let profesionální kariéry, tak si do výběru písní už nenechám nikým moc povídat," uvedla Marcela Březinová a dodala: "Pozvu diváky do komořanského KD Star i na druhý den, 19. prosince, kde se zase moji studenti popového zpěvu představí na koncertě Legendy určují krok. V jejich originálním podání zazní pecky popových legend. Tak nám držte palce."

Rezervujte si místa na tel. čísle 777712474 nebo na msaray@email.cz

Pokud nestihnete show Disco Divas 18. prosince 2019 v 19 hodin v Kulturním domě Star v pražských Komořanech a den poté koncert Legendy určují krok, zoufejte! Obě představení můžete zhlédnout zase až tehdy, až budou uvedeny na programu Divadla Apollo.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!