DĚTI RÁJE SLAVÍ 10 LET VÝROČÍ

08.11.2019

Nejúspěšnější český hit muzikál Děti ráje slaví 10 let! A ve velkém stylu. Vrací se po pěti letech do Prahy, konkrétně do Kongresového centra, kde tvůrce i herce čeká 16. dubna 2020 slavnostní premiéra.

"Já stále doufám, že už to fanoušky přestane bavit, protože mám v šuplíku další dva skvělé muzikály. A ono stále ne," smál se na tiskové konferenci autor a producent muzikálu Děti ráje Sagvan Tofi.

"Jsme asi jediný muzikál, který bude mít třetí premiéru a ještě neměl derniéru," dodal s úsměvem

V Praze se muzikál ukáže v novém kabátě. "Mám už v hlavě nějaké nápady, režijně určitě budeme pracovat na novinkách, aby se měli diváci zase na co těšit. Rozhodně bude mít hodně práce i choreografka Qaša, taneční company se výrazně rozšíří. A mohu už nyní prozradit, že se objeví v muzikálu nová velká jména, na práci s nimi se již nyní velmi těším. Zatím neprozradím, ale bude to krásná práce," řekl režisér představení Radek Balaš.

Foto: Jaroslav Hauer

Rozhodně se ale diváci mohou těšit na "staré" tváře Dětí ráje jako Lukáš Vaculík, Sagvan Tofi, Martin Dejdar, Jan Kopečný, Michaela Nosková, Bořek Slezáček, Zdeněk Hrubý, Geny Ciatti nebo Aneta Vacek.

Sagvan Tofi uvede exkluzivních 40 posledních představení. Vstupenky jsou jíž nyní k zakoupení exkluzivně v síti Ticketportal. Ceny vstupenek od 499 korun. Kapacita představení je 1370 míst.

"Je pro nás velkou ctí, že producenti muzikálu shledali Kongresové centrum Praha jako to nejvhodnější, jak z hlediska velikosti, tak i komfortu pro konání takto prestižní hudební akce," řekla Lenka Žlebková, obchodní a marketingová ředitelka KCP. "A muzikálu přejeme k neuvěřitelné třetí premiéře velký úspěch," dodala.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky