Denisa Nesvačilová okouzlila Vladimíra Polívku

20.11.2021

Tihle dva mají na sebe štěstí. Denisa Nesvačilová se coby Kristýna objeví v dalším pokračování seriálu Polda - a oči z ní Vladimír Polívka nespustí. Během vyšetřování případu se tihle dva dostanou k sobě hodně natěsno.

Ona je členkou motorkářského klubu a on vyšetřuje vraždu jednoho ze členů. Logicky je tak cesta svede dohromady. "S Vláďou je krásná práce a moc jsem se na ni těšila. Jsem ráda, že nás opět dali spolu dohromady. Točíme spolu dvojici snad už počtvrté. Začínali jsme ve Slunečné a od té doby spolu dost často tvoříme pár. Jsme takoví Kolářová s Hanzlíkem," usmívá se zrzka, která se před Polívkou už ani nestydí. "Slyšíme na sebe, máme se rádi, a dokonce malinko i žárlíme, když si povíme, že něco točíme, a nehrajeme spolu," směje se herečka. "Vladimír mi říkal, že na Poldovi je krásná práce, režisér Jarda Fuit je moc fajn, a to se potvrdilo."

Denisa coby Kristýna jezdí na velkém skútru, což bylo pro herečku malinké úskalí. "Umím ho řídit, jezdila jsem na skútru, ale na normálním. Tohle byl maxi stroj a byl nesmírně těžký, téměř jsem nedosáhla nohama na zem. Tak jedině s tím jsem měla malinko potíže, ale jinak to všechno byla krásná práce," uzavírá Denisa a těší se na další práci, kde se s Vladimírem opět potká. "Doufám!"

Za FTV Prima

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!