Deníček moderního fotra

09.08.2021

Podle knižního bestselleru Dominika Landsmana

Režie Jan Haluza

V kinech od 12. srpna 2021

Příběh

Někdy vás život náhodně dostane do situace, kterou nečekáte, ale musíte se s ní vyrovnat jako chlap! Nataša a Dominik se neplánovaně stanou rodiči. Nataša, úspěšná designérka hraček pro děti, dokáže rodinu lépe finančně zabezpečit, a tak se dohodnou, že hlavní část péče o novorozence převezme jako otec na mateřské dovolené Dominik. Ten přistupuje k úkolu s poněkud naivní představou, že mu poskytne dostatek času napsat konečně knihu, kterou dlouho plánuje. Chyba lávky! Dominik musí vynaložit veškerou vynalézavost, aby během prvního roku vůbec zvládnul péči o malého Čeňka, z níž se chvílemi stává boj o přežití. Díky soužití s malým človíčkem však také objeví, kolik podob může mít láska...

V hlavních rolích originálního příběhu otce na mateřské dovolené se setkali JIŘÍ MÁDL a TEREZA RAMBA. Rodiče Dominika si zahrají Pavla Tomicová a Ondřej Malý, rodiče Nataši Lucie Benešová a Roman Zach. V roli Natašina nápadníka a Dominikova soka uvidíme Lukáše Hejlíka, dále také Lucii Polišenskou, Ivana Luptáka, Andreu Hoffmannovou, Roberta Jaškówa a další.

Film vznikl v produkci společnosti Fresh Lobster Ludvíka Marečka, koproducenty jsou společnosti Flamesite, CinemArt, Dana Voláková, Fénix Film a Redemptor. Hlavním partnerem filmu je televize Nova a společnost AVE, distributorem CinemArt.

"Komedie obecně, obzvláště pak komedie s rodinnou tematikou, patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším žánrům, které televize Nova podporuje. Deníček moderního fotra byl pro nás od začátku jasná volba. Nejen proto, že jde o komedii velmi podařenou a vtipnou, ale i proto, že její téma je svěží, moderní, neokoukané. Sledovat trampoty novopečeného otce Dominika, který se dobrovolně rozhodl dennodenně pečovat o svého syna, zatímco jeho partnerka bude chodit do práce, je tragikomicky vtipné, aniž by se divácký zážitek zlomil do sledování parodie. Dominik zkrátka není vymyšlená postava, není trapně vyumělkovaný - je to normální chlap, stejně jako autor blogové předlohy. Držíme Dominikovi palce: jak při průchodu nástrahami otcovství, tak i v kinech a na televizních obrazovkách," říká Lenka Szántó, manažerka vývoje obsahu TV Nova.

Obsazení

Dominik - Jiří Mádl

Nataša - Tereza Ramba

Igor - Lukáš Hejlík

Dominikova matka - Pavla Tomicová

Dominikův otec - Ondřej Malý

Matka Nataši - Lucie Benešová

Otec Nataši - Roman Zach

Vašek - Ivan Lupták

Nikola - Lucie Polišenská

Petra - Andrea Hoffmannová

Šéf Nataši - Robert Jašków

Táňa - Lenka Haluzová

Jehovista - Jakub Volák

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!