"Dej si cíl” radí Lucka Vondráčková v novém klipu. Premiéra bude v lednu

18.12.2020

V minulých dnech proběhlo natáčení klipu zpěvačky Lucie Vondráčkové k písni z alba Růže s názvem Dej si cíl.

Píseň je o tom, jak je v životě důležité překonávat překážky, býtsilný a vždy si jít za svým cílem i přes těžkosti, které vám osud přináší. Je to optimistické video, které motivuje každého, který má své sny a chce za nimi jít.

Zpěvačka Lucie Vondráčková ke klipu říká: "Je to píseň o tom, jak je důležité bojovat za své sny a za sebe."

Klip se natáčel v Praze, měnilo se několik lokací, mezi nimi i bar Wine Not nebo běžecká dráha, kde si Lucie prověřila svou fyzickou formu, protože v klipu hrála běžkyni. V zimních počasí byla alespoň příležitost se trochu "zapotit".

V klipu si zahrál jejího trenéra a přítele model, trenér a zpěvák Matyáš Hložek, který se role zhostil jako opravdový profesionál.

Režie se tentokrát ujala Libuše Šafránková, která se v posledních letech aktivně věnuje psaní a režii klipů. Toto je druhý společný režijní projekt Lucie a Libky, první klip, který společně natočili a ke kterému psala Libuše Šafránková i scénář byl klip k písni Růže, který má na Youtube k dnešnímu dni 813 tis. zhlédnutí a patří k těm nejúspěšnějším.

Libka k natáčení řekla: "Jsem ráda, že moje začátky v profesi režisérky mohu prožívat zrovna s Luckou, kterou znám mnoho let a jsme už tak nějak propojené, obě víme, co ta druhá chce a nepotřebujeme ani slov. Navíc obě máme velmi ženský přístup, takže jsme prostě taknějak přirozeně sladěné a práce jde skvěle od ruky. Navíc se mi hodily moje zkušenosti znatáčení pořadů pro online tv, kde jsem v minulosti pracovala. Tím, že jsme spolu již mnohokrát spolupravovali, tak to pro nás není vlastně žádná novinka a cítíme se jako ryby ve vodě, i když Lucku teď neoblékám, ale režíruji."


Klip bude mít premiéru v lednu a již teď se můžete těšit na úžasnou píseň, motivační video a slavnostní křest, kde bude videoklip uveden.

Autorem hudby je Kari Meredyth Kimmel, americká zpěvačka, skladatelka a producentka, která je nejlépe známá hudbou pro Ella Enchanted nebo The Fosters, nebo pro horor The Walking Dead, autorem textu písně je Hana Sorrosová. Styling měla na starost blogerka a stylistka Jana Janata.

Kontakt pro média:

Andrea Ahmedi, tel. 605 428 107

Foto: Jaroslav Hauer

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky