Daniel Nekonečný našel více jak dva roky po smrti klid, odpočívá vedle dalších velikánů.

18.07.2021

Zpěvák Daniel Nekonečný, který před 28 měsíci zemřel, našel konečně definitivní klid. Jedna část ostatků v urně byla uložena na hřbitově v jeho rodných Boskovicích na Moravě, druhou pak jeho bývalá partnerka Zuzana Kardová a nevlastní dcera Tereza, uložily na hřbitově na pražských Malzvazinkách. Ve zlaté urně tak ostatky excentrického zpěváka a milovníka rozkoší, spočinuly těsně vedle hrobu jeho kamarádky a kolegyně Evy Pilarové, kde navíc přímo naproti jsou uloženy ostatky Karla Gotta.

"Jsme rádi, že Dan konečně je tam, kde má být. Promýšleli jsme to s přáteli, a nakonec zvítězilo toto místo. S Evičkou Pilarovou se měli moc rádi, podporovali se, vystupovali spolu. A i proto, že nás pojí přátelství s Honzou Kolomazníkem, rozhodli jsme se, že urna bude tady," svěřila se Zuzana Kardová.

Ta je oporou právě vdovci po Pilarové, bývalému tanečníkovi Janu Kolomazníkovi, a on na oplátku zase jí. U všeho byl účasten ten, který měl blízko ke zpěvačce, a sice moravský kněz P. Marián Pospěcha. Ten se naposledy rozloučil i s Danielem Nekonečným a požehnal hrobu, kde urnu Tereza, která sice nebyla vlastní dcerou Nekonečného, ale jíž s láskou vychovával, umístila.

"Je to hezké místo a lidé sem určitě budou nosit květiny a svíčky. A stoprocentně už teď rozjeli pořádný mejdan tam nahoře i s Karlem Gottem. Vedle sebe jsou tak na vždy ti, kteří rozzářili ten český showbyznys. Odešli krátce po sobě, ale za života zanechali nesmazatelnou uměleckou stopu, byli velkými profesionály a také jednu věc měli společnou, a sice, že milovaly život a užívali si jej plnými doušky," shodli se Zuzana Kardová s dcerou Terezou, Jan Kolomazník i Páter Pospěcha.

Nikdo nechtěl, aby se truchlilo a plakalo, naopak padaly i veselé historky a hlášky, které by bezesporu legendy z hudební branže stoprocentně pobavily.

Foto: Jaroslav Hauer

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!