DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE vyrážejí na druhou část turné MEZI VRCHOLY

03.11.2018
První prosincový den odstartuje kapela Illustratosphere v Uherském Brodě

zimní pokračování turné MEZI VRCHOLY. Bude mít šestnáct zastávek včetně pražského koncertu v Kongresovém centru s Komorní filharmonií Pardubice, který se uskuteční 5. ledna. 

V sestavě nebude chybět ani nováček, bubeník Martin Valihora, jenž účinkoval třeba v kapelách Prúdy či Collegium Musicum a také ho proslavila spolupráce s japonskou jazzovou klavíristkou Hiromi Uehara. Hrát se budou písně starší i ukázky z připravovaného již pátého alba.Pětice špičkových muzikantů dokázala zdánlivě nemožné a s posluchačsky nepředvídatelnou hudbou s přesahy do jazzu i world music se jim podařilo oslovit širší publikum a zařadit se tak k nejúspěšnějším hudebním skupinám v Česku. Svědčí o tom nejen hudební ceny, počty prodaných alb, ale také návštěvnost koncertů.

Aktuální turné MEZI VRCHOLY odstartovalo v březnu ve Znojmě. Kapela v rámci jarní části šňůry koncertovala napříč Českou republikou až do 23. května, kdy ukončila svou první část koncertem s Komorní filharmonií Pardubice v jejich domovském městě. Charismatický Dan Bárta, prvotřídní Illustratosphere a síla orchestru pod vedením dirigenta Jana Kučery vytvořili jedinečnou atmosféru. Zazněly nejen skladby z dílny Illustratosphere, ale i takové, které, jak řekl Dan Bárta, patří do kategorie "věčná škoda, že jsme si je nenapsali sami". Taktéž zimní část turné startující v prosinci bude ukončena společným vystoupením Illustratosphere a Komorní filharmonie Pardubice. Pomyslnou tečkou za celým turné MEZI VRCHOLY bude jejich společný koncert v rámci festivalu České doteky hudby v pražském Kongresovém centru.

Mezi vrcholy tour 20181. prosince Uherský Brod, 2. prosince Kroměříž, 3. prosince Olomouc, 4. prosince Jeseník, 5. prosince Martin /SK, 6. prosince Nové Mesto nad Váhom /SK, 7. prosince Valašské Meziříčí, 8. prosince Karlovy Vary, 9. prosince Hostivice, 10. prosince Hořovice, 11. prosince Bílina, 12. prosince Liberec, 13. prosince Valtice, 14. prosince Litomyšl, 19. prosince Brno a 5. ledna Praha /Festival České doteky hudby

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!