Daliborovi bude 65 ???????

10.01.2018

Agentura Martin Production, agentura Hurikán Records a Via Gabreta Vás srdečně zvou na benefičně-narozeninový Megakoncert zpěváka, hitmakera a skladatele
Dalibora Jandy, k jeho 65. narozeninám "ŘÍKÁ SI HURIKÁN".

Dalibor Janda

Narodil se 21. března 1953 v Drahotuších u Hranic na Moravě. Na české hudební scéně se objevil koncem 70. let. Do čela české populární hudbyvstoupil v roce 1983 na festivalu Děčínská kotva. Jeho první hit Jahodový koktejl vyšel v roce 1983. V letech 1986, 1987 a 1988 získal Zlatého slavíka.

Pro nejširší veřejnost to byla bomba. Přišel a zvítězil.
Odkudsi se objevil kluk s dlouhými vlasy a strništěm vousů a jeho chraplavý hlas pobuřoval oficiální média a staromilce. Jeho, jak tehdy říkali, "nesocialistický" hlas vyrážel kopřivku na obličeji papalášům všeho druhu, přicházely zákazy, rafinované aféry, jak ho eliminovat ze všech možných žebříčků.

Ale kameny ze skály jménem Dalibor Janda už se valily. Přes všechny zábrany přišly první Zlaté desky (tehdy se udílely za 200 tisíc prodaných nosičů, Dalibor jich prodal téměř dvakrát více), dvě Platinové desky (za dva miliony prodaných nosičů), ocenění na festivalech a třikrát za sebou Zlatý slavík. Jediný zpěvák, který čtyřikrát porazil Karla Gotta. Kameny se převalily z nejprudšího srázu, ale největší hity zůstaly: Hurikán, Kde jsi, Kličkovaná, Jen ty samotná, Oheň, voda, vítr, Padá hvězda, Všechno na Mars... stovky písniček, které spolu s těmi novými rozezpívávají dodnes nabité sály.

Celkem přes dva miliony prodaných nosičů! Nedávno oslavil jubilejní čtyřtisící koncert.
Dalibor Janda sleduje v klidu dění na české hudební scéně a je její nedílnou součástí, aniž by se musel zviditelňovat v bulváru a za každou cenu se prosazovat jakýmikoliv nestandardními způsoby. Patří do špičky české hudební scény a jeho publikum mu zůstalo nejen věrné, ale pod pódii pravidelně stávají i fanynky a fanoušci ve věku Daliborovy také zpívající dcery Jiřiny Anny Jandové.

Trpělivá a pečlivá práce na nových projektech je dokladem toho, že se když se k talentu přidá pořádná dávka profesionality, odezva vždycky přijde.

Jan Krůta, kamarád a textař téměř stovky Daliborových hitů.

Dalibor s Vámi rád oslaví své půlkulatiny spolu se svými utajenými kolegy, kteří mu přijdou popřát do magické pražské Lucerny. Slavnostní galavečer se bude konat v pondělí 19. března 2018 od 19.00 hodin.

A večer to bude opravdu nezapomenutelný a to nejen díky nesmrtelným hitům zpěváka, ale i jeho kolegům, kteří do Lucerny dorazí a také díky tomu, že na samotného Dalibora čeká i nějaké to překvapení.

Tento narozeninově-benefiční Galakoncert doprovodí Daliborova letitá kapela Prototyp.

Galavečer je koncipován i zároveň jako benefiční, neboť 65,- Kč (jelikož bude Daliborovi "65") z každé prodané vstupenky bude poukázáno pro Nadační fond Sudička - www.nfsudicka.cz - pro pacienty s uveitidou (oční onemocnění).

Vstupenky je možné zakoupit přes prodejní síť www.ticketpro.cz .

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky