Dalibor Janda dobyl Lucernu, nechtěli ho pustit z jeviště

21.03.2018
Dalibor Janda
Dalibor Janda

Své 65. narozeniny oslavil Dalibor Janda vskutku velkolepě. Uspořádal narozeninový koncert v pražské Lucerně, kterou vyprodal do posledního místa - včetně těch na stání. Během tříhodinového večera zazněly samozřejmě i jeho největší hity -
Kde jsi, Hurikán, Žít jako kaskadér, které se během let staly hity. To potvrdili i diváci v Lucerně, kteří si s trojnásobným Zlatým slavíkem zpívali a mohutně aplaudovali.

Popřát přišli Daliborovi i mnozí hosté - tím hlavním byla jeho dcera, zpěvačka
Jiřina Anna Jandová, která si zazpívala tři songy a ještě s tátou společný duet. Nechyběla ani Jana Chládková, zpěvák a producent koncertu Martin France, anebo zahraniční host - trio La Gioia, kteří se předvedli s Daliborovým hitem Oheň, voda, vítr a sklidili obrovské ovace.

A protože šlo o narozeninovou oslavu, nechyběly ani dárky. Zpěvák dostal minci se svou podobiznou, anebo originální portrét od Romana Řeháka. Z každé vstupenky pak šlo 65 Kč na Nadační fond Sudička, který dostal šek na 94 100 Kč.

Dalibor Janda dokázal, že jako zpěvák patří stále ke špičce. Fanynky rozvášnil natolik, že je několikrát musela zpět na místa usadit ochranka.
Na závěr už ale stála a skandovala celá Lucerna a nechtěli jej pustit z pódia. Vždyť jeho hity jsou prostě nesmrtelné.

Foto J. HAUER

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!