Co spolu mají slavný DJ BoBo a krásná Češka Kate Matl? Budete se divit…!

24.01.2020

Slavný švýcarský DJ, popový hudebník, zpěvák a tanečník DJ BoBo se dal dohromady s českou zpěvačkou a tanečnicí Kateřinou Mátlovou, která je známá taky jako Kate Matl, a které se občas přezdívá "česká Madonna". Co spolu chystají a proč se ´tajně´ setkávají?

DJ BoBo navštívil před pár dny Česko poměrně v utajení. Nepřijel ani na pozvání producentů ani televizí, ale přiletěl právě za Kate Matl. Důvodem je chystané a velkolepé představení, který se uskuteční v květnu v Praze.

"Máme před sebou open air koncert v pražských Holešovicích, konkrétně 23. května. Nesmírně se těším, protože domácí publikum je pro mě velmi osobní. Jsem zpěvačkou u DJ BoBa již pátým rokem a zpívat ve vyprodaných halách a arénách po jeho boku je neskutečný zážitek," říká krásná, štíhlá zpěvačka, tanečnice ale i modelka.

Zpočátku jsem byla vybrána pouze pro tour jménem Circus. Až později přišla nabídka dlouhodobé spolupráce a stala jsem se jednou z hlavních zpěvaček vedle jeho ženy Nancy," prozradila počátky spolupráce Matl, která před lety vystupovala i po boku tanečníka Filipa Jankoviče a české publikum jí dobře zná.

Kate s DjBoBo vystupuje v podstatě ve všech hlavních sólových písních, které zná publikum dobře i z let minulých, jako jsou Everybody, Vampires are alive, Freedom, Take me higher ... a další...

Spolu vystupují po celém světě. "Každý druhý rok máme velké halové turné po celém Německu, které je vždy vyprodané. V posledních letech jsme měli velké koncerty i v jižní Americe. Skandinávie je pak dalším hudebním trhem s početnou základnou fanoušků, kam se rádi vracíme," podotkla zpěvačka.

Už pár let otevírají společně Nový rok vystoupením. Letos to bylo v hlavní silvestrovské show pro polskou televizi s rekordní sledovaností 3,5 milionu diváků a 40 000 fanoušky pod pódiem. Pro Kate Matl, DjBoBa i další to byl prý neskutečný zážitek.

Vstupenky na největší "devadesátkový" festival v ČR s názvem 90s Explosion open-air festival Praha 2020 si zájemci mohou koupit i on-line zde: https://www.ticketstream.cz/akce/90s-explosion-open-air-festival-praha-2020-nejvetsi-90s-festival-v-cr-126261

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!