Co má Chodúr s Hanou Holišovou?

05.08.2018

Jak tráví léto Martin Chodúr a co ho svede dohromady s Hanou Holišovou?

Poprvé se spolu potkali loni v lednu na Zahrádkářském plese na pražském Žofíně. Zatímco na něm oba zpívali, Hanka ho i moderovala. Poprvé se však jako pěvečtí partneři potkají až letos 6. října na koncertě Pocta českým filmům a pohádkám 4. Počtvrté se díky rádiu Classic Praha a společnosti Voice of Prague rozezní Dvořákova síň pražského Rudolfina hudbou, ve které vystupovaly největší hvězdy tuzemské a světové vážné hudby, melodiemi a písněmi z českých filmů, pohádek a večerníčků. Hanku a Martina doprovodí Symfonický orchestr hl.m.Prahy FOK, Kühnův smíšený sbor a dětský sbor Jizerka.

"Moc se na tenhle koncert těším, protože jsem jako kluk měl moc rád večerníčky Bob a Bobek - králíci z klobouku, Pohádky z mechu a kapradí, Rákosníček a Krkonošské pohádky. Titulní melodii Vadima Petrova z tohoto večerníčkového seriálu jsem před nedávnem otextoval a doufám, že si ji někdy někde brzy zazpívám", říká Martin Chodúr. Z pohádek jsem měl rád Tři oříšky pro Popelku, Šíleně smutnou princeznu a hlavně Zlatovlásku. Tu si teď i díky krásné hudbě a písničkám oblíbil i můj syn Martin".

Jak skvělá muzikálová zpěvačka a herečka a vítězka první řady pěvecké reality show Tvoje tvář má známý hlas, tak vítěz historicky prvního ročníku soutěže Česko Slovensko hledá Superstar a jeden z nejvšestrannějších zpěváků mladé generace se v Rudolfinu představí nejen sólově, ale i v duetech. Konkrétně z filmu Jak utopit doktora Mráčka aneb konec vodníků v Čechách a z pohádek Princové jsou na draka a Šíleně smutná princezna.

Letošní parné léto tráví Martin Chodúr doma v Beskydech. Se synem a s přítelkyní Ivonou navštívili Karlovu studánku v Jeseníkách, beskydskou horskou chatu Soláň a ostravskou zoologickou zahradu, jejímiž jsou pravidelnými návštěvníky. "A po čase jsem zase začal jezdit na kole a moc mne to chytlo. Tuhle sobotu jsem vyjel až na vrch Kotař (795 m.n.m.), odkud je krásný výhled na Beskydy, kde to mám čím dál tím víc rád. Už si prostě neumím vůbec představit, že bychom s rodinou žili někde jinde. A pak jsem sjel kousek níž k k turistické chatě na Prašivé (700 m.n.m). A protože byla skvělá viditelnost, maximálně jsem si užil výhledů na Lysou horu, Frýdek-Místek a Nošovice. Od září do prosince mne čeká celá řada krásných koncertů v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Navíc vydám v říjnu i nové album ,a byl jsem kvůli tomu pracovně několikrát v Praze.
A na to všechno, co mne čeká a nemine, musím být fyzicky a psychicky naprosto fit", dodává Martin.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!