Co jsme komu zase udělali?

16.02.2019

Komedie Co jsme komu zase udělali? slaví ve Francii velký úspěch

a hlavním hrdinům filmu propůjčili hlasy Eliška Balzerová a Miroslav Donutil

Francouzská komedie Co jsme komu zase udělali?, kterou 28. února do českých kin uvede CinemArt, měla ve Francii premiéru 30. ledna a za první víkend rozesmála 1 852 556 diváků. To je o 700 000 návštěvníků kin více, než o prvním víkendu zaznamenal první díl a zároveň se tímto výsledkem zařadila na 13. místo v žebříčku nejúspěšnějších startů francouzského filmu na domácí půdě všech dob.

Je tedy jasné, že hlavní hrdinové filmu Claude a Marie Verneuilovi (Christian Clavier a Chantal Lauby) úspěšně navázali na příběh předchozího filmu, v němž si těžce a bolestně zvykali na multikulturní partnery svých čtyř dcer, kteří vstoupili do jejich do té chvíle poklidného maloměšťáckého života. Nyní čelí nové výzvě. Dcery se totiž i se svými mnohonárodnostními manžely rozhodly opustit Francii. Claude a Marie tedy musí vymyslet způsob, jak je udržet doma. A to nejlépe tak, že svým zeťům dokáží, že je Francie tou nejúžasnější zemí na světě. I přesto, že na ni oba do této chvíle svorně s velkou chutí nadávali.

Věříme, že komedie, která si dělá velkou legraci ze všeho možného, rozesměje i mnoho českých milovníků chytrého i tak trochu nekorektního humoru. Vždyť předchozí film Co jsme komu udělali? vidělo v ČR 111 227 rozesmátých diváků.

Film uvede CinemArt ve dvou verzích - v původním znění s titulky a s českým dabingem. Předchozí film Co jsme komu udělali? byl uveden pouze v otitulkované verzi, ale nyní jsme se rozhodli, že divákům i kinům dáme možnost vybrat si jazykovou verzi, která jim nejvíce vyhovuje. A produkce CinemArtu si dala záležet při výběru herců na dabování tohoto filmu. Hlavních hrdinů, Clauda a Marie Verneuiliových v hereckém podání Christiana Claviera a Chantal Lauby, se s velkým zápalem, osobitým kouzlem a vysokou profesionalitou ujali Miroslav Donutil a Eliška Balzerová, kterým tato občas trochu mrzoutská manželská dvojice skvěle sedla a diváci se mají na co těšit. I proto, že především Claude má ve svém filmu potíž aspoň občas držet ústa zavřená. Dalších hlasů členů jejich rozvětvené rodiny se pak ujali také velmi zkušení dabéři: Marek Holý, Roman Štabrňák, Ondřej Brousek, Martin Písařík, Lucie Štěpánková, Martina Kechnerová, Jolana Smyčková a Andrea Elsnerová.

Co jsme komu zase udělali? - v kinech již od 28. února 2019!

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!