SEXY NOID NA BENÁTSKÉ

30.07.2018

VÁCLAV NOID BÁRTA DOSTAL FANYNKY DO VARU NEJEN HUDBOU.
MOHLY SI I ŠÁHNOUT.

FOTO: JAROSLAV HAUER

Noid nepije, nekouří, cvičí a hraje dobrou muziku.
Skončil s flámy, stará se vzorně o svou dceru a má novou přítelkyni.

 Kdo čekal  muzikálové melodie, tak byl hluboce zklamán.  Noid potvrdil, že umí udělat dobrou show s rockovým nářezem. Publikum si navíc získal tím, že v davu fanynek odzpíval jednu píseň a jeho nadšené obdivovatelky si mohly šáhnout na jeho posilovnou vypracované a potetované tělo. Nechyběla i četná selfie se zpěvákem.
To vše stail Václav stihnou během jedné z písniček.


V posledních letech vytvořil řadu muzikálových rolí: Vortinger (EXCALIBUR), Ďábel (ELIXÍR ŽIVOTA), Baron (DÁMA S KAMÉLIEMI), James Wayne (OBRAZ DORIANA GRAYE) - též na CD a DVD, Josef Němec (NĚMCOVÁ!), Robin z Loxley (ROBIN HOOD), Hamlet (HAMLET). Na scéně Hudebního divadla Karlín zazářil již v roli Garcii v CARMEN, v rolích Jidáše Iškariotského a Piláta Pontského a Ježíše (od podzimu 2015) v JESUS CHRIST SUPERSTAR, jako Radames v muzikálu AIDA a Daniel v muzikálu LUCIE, VĚTŠÍ NEŽ MALÉ MNOŽSTVÍ LÁSKY. Aktuálně jej lze vidět také v roli sluhy Lurche v muzikálu THE ADDAMS FAMILY a v comebacku muzikálu CARMEN.

Je autorem hudby k muzikálu NĚMCOVÁ a k filmu KAJÍNEK, v němž ztvárnil také roli spoluvězně hlavního hrdiny. Složil a nazpíval ústřední píseň k seriálu OBCHOĎÁK pro TV PRIMA, kde účinkoval i v seriálu "Svatby v Benátkách".

FESTIVAL BENÁTSKÁ S IMPULSEM 2018  drží nový rekord. Celkově pak za tři dny prošlo branami areálu více 40.000 lidí.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky