ČESKÁ MISS 2017 JIŽ V SOBOTU V PŘÍMÉM PŘENOSU NA SPYCROSSU

22.09.2017

Českou Miss 2017 budeme znát již tuto sobotu a veřejnost bude v Brně u toho.
Zároveň bude finálový galavečer v přímém přenosu jak na televizní obrazovce, tak online.
Atraktivní show a vyvrcholení boje o post nejkrásnější dívky České republiky pro rok 2017 nabídne celoplošná Regionální televize, kterou je možné si naladit v pozemním vysílání, satelitu či v kabelových sítích a IPTV.
Sledovat finále je možné živě i na online, a to na Extra.cz a na SPYCROSSU z YouTube kanálu České Miss, kde budou přímé přenosy rovnou dva.
Nová Česká Miss nabídne nejen klasický přenos večera, ale i přímý přenos ze zákulisí, kterým provedou Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková, Česká Miss Supranational 2016 Michaela Hávová a Jakub Pacner. Záznam večera také odvysílá televize Sport 5.

Která z těchto dívek bude novou Českou Miss? Volbu královny krásy sledujte v přímém přenosu už tuto sobotu a nenechte si ujít ani pohled do zákulisí, kterým bude provázet i Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková!

Českou Miss 2017 budeme znát již tuto sobotu a veřejnost bude v Brně u toho. Zároveň bude finálový galavečer v přímém přenosu jak na televizní obrazovce, tak online. Atraktivní show a vyvrcholení boje o post nejkrásnější dívky České republiky pro rok 2017 nabídne celoplošná Regionální televize, kterou je možné si naladit v pozemním vysílání, satelitu či v kabelových sítích a IPTV. Sledovat finále je možné živě i na online, a to na Extra.cz a zároveň YouTube kanálu České Miss, kde budou přímé přenosy rovnou dva. Nová Česká Miss nabídne nejen klasický přenos večera, ale i přímý přenos ze zákulisí, kterým provedou Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková, Česká Miss Supranational 2016 Michaela Hávová a Jakub Pacner. Záznam večera také odvysílá televize Sport 5.

A jak vypadají hlavní aktérky finálového galavečera? Podívejte se na výsledné fotografie letního focení finalistek s fotografkou Petrou Odrazilovou. Dívkám to u průzračné vody na písečné pláži nesmírně slušelo a zapózovaly tak, aby vynikla jejich postava a ženské tvary. Ty ukážou i v rámci přehlídky spodního prádla v průběhu finálového galavečera.

Ten nabídne módní show s tanečními choreografiemi, video projekce cesty dívek a toho nejlepšího z příprav i autorskou přehlídku večerních šatů s nádechem orientu módní návrhářky Petry Pilařové, která bude propojená s vystoupením moderního baletu. Na to vše se mohou těšit diváci finálového galavečera Česká Miss 2017, kterým je provede moderátor Petr Říbal.

Vítězky se mohou těšit na hodnotné ceny a především možnost reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích Miss Universe, Miss Earth a Miss Supranational. Česká Miss 2017 navíc získá kontrakt s kosmetickou firmou Juliette Armand v hodnotě půl milionu korun a společnost Caluma věnuje vítězkám korunky a pobyt v rezortu Ritz Carlton Lake Tahoe v Americe v hodnotě milion korun. Dívky, které se umístí, budou jezdit vozy Hyundai i10 v rámci projektu www.autozastovku.cz od společnosti Exclusive cars s.r.o., která je oficiálním partnerem soutěže. Dále vítězky získají dovolenou na jachtě v Chorvatsku od společnosti Bemex a těšit se mohou i na další ceny. Novinkou je také vyhlášení nového titulu Tvář Juliette Armand 2017, jehož držitelka se stane tváří kosmetické firmy a získá sto tisíc korun českých.

Prohlédněte si oficiální fotografie finalistek České Miss v plavkách krátce před tím, než bude zvolena ta nejkrásnější!

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!