Bude muset Sandra Parmová omezit čas s rodinou ?

29.02.2020

Krásná moderátorka Sandra Pospíšilová věnovala minulý rok, vedle práce, hlavně rodině a plánování svatby. Letos má před sebou obrovskou pracovní výzvu, pro kterou bude možná muset obětovat čas se svou dcerou a manželem.

"Tento rok bude ve znamení velké moderátorské zkušenosti, protože na Primě bude startovat úplně nový zpravodajský kanál CNN Prima news, a já dostala příležitost být u toho," prozradila ozdoba odpoledních zpráv na Primě, Sandra Pospíšilová, kterou si mnozí diváci pamatují stále pod příjmením Parmová. Spolu s dalšími pracovními závazky by se to mohlo zdát jako velké sousto pro maminku teprve dvouleté dcerky Emily.

Sandra se o svou rodinu ale nebojí, i když přiznává, že plány na dovolenou musela kvůli práci odložit na neurčito. S perfektní logistikou a partnerem po boku se prý nejedná o zásadní problém: "Asi každá pracující maminka potvrdí, že zvládnout rodinu i práci je v podstatě jako mít práce dvě. Ale s dobrou organizací času se to dá. A taky je skvělé moct se spolehnout na drahou polovičku," říká s úsměvem.

Kromě času na práci a na své nejbližší zvládá blondýnka najít i čas na sebe a ostatním ženám radí to samé. "Každá z nás by si na sebe měla vědomě udělat čas a dopřát si to, co jí dělá radost. Některou potěší nový kousek do šatníku nebo kosmetické taštičky, jinou přečíst knihu nebo vypít si v klidu kafe či víno. Ženy by se měly hýčkat, zasloužíme si to. Já mám takové večerní kosmetické rituály. Když je čas, dám si vanu, když ne, alespoň se ve sprše podle nálady rozmazluji různými vůněmi sprchových olejů Sabon. Pak přichází důkladný odličovací rituál a úplně na závěr před spaním se namažu oblíbenými séry a krémy."

Foto: Sabon

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!