Bon Jovi právě vydali očekávané album 2020

05.10.2020

Poté, co byli nuceni zrušit své světové turné a pozdržet vysoce očekávané album, legendární kapela Bon Jovi desku s názvem 2020 vydává právě nyní. Album 2020 je o náročném a klíčovém volebním roce, který spojuje celou Ameriku, o pandemii, která mění svět, a také o události úmrtí George Floyda a následných národních hnutí za rasovou rovnost. Bon Jovi si uvědomili, že se o tomto roce dá říci ještě mnohem více, a tak z domácího studia nahráli další dvě písně American Reckoning a Do What You Can, které přidali do již hotového alba. Tím se stalo dílo kompletní.

"Jsem svědkem historie," řekl Jon Bon Jovi.

"Věřím, že největším darem umělce je schopnost používat jeho hlas, aby promluvil k tématům, která nás dojímají," doplnil.

Známý svou rozsáhlou filantropickou prací, Jon strávil počáteční karanténní dny a týdny tím, že pomáhal nakrmit potřebné v jeho JBJ Soul Kitchen Community Restaurant v Red Bank, NJ. Pracovalna myčce nádobí, kde byl se svou ženou Dorotheou vyfotografován a následně zveřejněn na sociálních sítích s titulkem

"If You Can't Do What You Do... Do What You Can."

To se stalo Jonovi inspirací, a nakonec z toho vznikla píseň, k níž navíc pomohli fanoušci. Ty totiž Jon vyzval, aby mu napsali své verše a odvyprávěli svůj příběh. Jon zazpíval první sloku, refrén a pokračoval v přijímání tisíců fanoušky vytvořených veršů a srdcervoucích i srdceryvných reakcí s hashtagem #DoWhatYouCan.

"Žádná kapela nevzbudila více empatie, nevyslovila pocity nejistoty a neuklidnila fanoušky jako rockeři z Jersey v prvních týdnech vypuknutí epidemie."

Napsal o kapele americký Deník USA Today.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!