Boj o titul Miss Escape6 Prague Car Festival.

04.09.2018

Víme, kdo bude moderovat finále Miss Léta 

Ve dnech 1.- 2. 9. 2018 proběhl již 7. ročník úspěšné automobilové výstavy Escape6 Prague Car Festival.
Finalistky Miss Léta 2018 byly opět ozdobou festivalu. Soutěžící pózovaly u luxusních aut a na hlavním pódiu zajišťovaly program po celé dva dny. Konala se módní přehlídka spodního prádla značky Werso, představení finalistek v bílých outfitech a nechybělo ani taneční představení společně s Aquadancers.

Titul Miss Escpae6 Prague Car Festival 2018 získala Kateřina Lišková z Brna.
I. Vicemiss se stala Radka Erbanová z Dolní Kalné a titul II. Vicemiss, který získala Anežka Šeinerová, putoval do Příbrami.

Ve dnech 1.- 2. 9. 2017 proběhl již 7. ročník úspěšné automobilové výstavy
Escape6 Prague Car Festival. Finalistky Miss Léta 2018 byly opět ozdobou festivalu. Soutěžící pózovaly u luxusních aut a na hlavním pódiu zajišťovaly program po celé dva dny. Konala se módní přehlídka spodního prádla značky Werso, představení finalistek v bílých outfitech a nechybělo ani taneční představení společně s Aquadancers. Na výstavě se objevila i stále úřadující Miss Léta 2017, Angelika Kostyshynová, která přišla okouknout finalistky a již nyní nám prozradila, že má několik favoritek na stupně vítězek Miss Léta 2018.
V průběhu festivalu se uskutečnila soutěž krásy Miss Escape6 Prague Car Festival. Tato vedlejší soutěž byla malou přípravou pro finalistky Miss Léta. Děvčata se pilně připravují na finále Miss Léta, které proběhne již ve středu 12. září v klubu Duplex a proto velmi ocenily přehlídky a představení v rámci této automobilové výstavy. Zároveň výstavu navštívili dva cenní hosté. Moderátoři ze standup show vystupující jako Stand-up Factory - Martin Jirman a Jiří Jakima. Tato moderátorská dvojice bude provázet finálovým večerem.

Návštěvníci měli možnost hlasovat pro svoji favoritku prostřednictvím hlasovacích lístků, které vhazovali do urny. Vyhlášení vítězek proběhlo v neděli 2. 9. na hlavní stage po sečtení všech hlasů.
Titul Miss Escpae6 Prague Car Festival 2018 získala Kateřina Lišková z Brna. I. Vicemiss se stala Radka Erbanová z Dolní Kalné a titul II. Vicemiss, který získala Anežka Šeinerová putoval do Příbrami. Od partnerských značek Miss Léta a celé organizace Escape6 Prague Car Festival získaly vítězky korunky a hodnotné ceny.

Jedním z předávajících byla i Zuzana Drnek, zástupce značky Body Wraps. Další titul, kterým se pyšní finalistka č.6 Ivana Khymchuk, byl zajištěn společností Advantage Cars, který si tuto dívku zvolil v rámci sobotní výstavy Czech Super Car Meet 2018. Ivana Khymchuk se proto stala Tváří Czech Super Car Meet 2018 a získala zážitkovou jízdu v jednom ze supersportů.

FOTO: JAROSLAV HAUER

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky