Barbora Mottlová pózovala opět pro Playboy

25.06.2020

Právě vychází červencový Playboy - na obálce s Barborou Mottlovou. Barbora je populární česká herečka a zpěvačka. V současnosti ji ale mozná znáte předevsím coby "zenu za pultem". Ne, nejedná se o novou roli v televizním seriálu. V dusledku uzavření divadel a přerusení natáčení se Barbora najednou, ze dne na den, ocitla bez práce. I s takto nepříznivou situací se ale dokázala poprat. Neváhala a vrhla se rovnou do první linie - za kasu v supermarketu.

Barboru uvidi čtenari v Playboyi jiz podruhe. Poprve se predstavila pred 16 lety. Tenkrat se musela prokazat pisemnym souhlasem od maminky, nebot ji v dobe foceni bylo teprve 17 let. "Objevit se znovu na titulni strane Playboye je pro me velka prestiz a pocta," rika Barbora. Z nabidky nafotit sexy pictorial od fotografky Alzbety Jungrove, ve kterem bude zahalena v podstate jen do "hvezdneho prachu" od The Glitters, byla nadsena. A kdyz jsme ji predstavili koncept foceni v exterierech nadherne, a zaroven mysticke Male Strany, byla ruka v rukavu. "Doslova jsem nemohla dospat, jak jsem se tesila na den D - foceni," dodava Barbora. Foceni začalo za časneho rana, kdy se cela Praha teprve chystala probouzet do noveho dne. Vysledek je nad očekavani. Pri pohledu na fotky v pictorialu nelze nez konstatovat, ze Barboriny krivky jsou zkratka dokonale. O make-up, vlasovy styling a styling se postaral stylista Sam Dolce. Pro fanousky Playboye na socialnich sitich i tentokrat vznikl exkluzivni audiovizualni obsah z foceni - v podobe image klipu a Behind the Scene videa. Červencove vydani dale nabizi velky rozhovor s Kazmou Kazmitchem. V druhem pictorialu na čtenare čeka v poradi druha Česka jmenem Tereza. Ta ma v Playboyi svou premieru. Rodila Moravanka ohromujici charizmatem i podobou spise exoticke krasky okouzli svou prirozenosti a smyslnym pohledem. Take se dozvite, jak dekódovat sny nebo co skryva Turinske platno. Playboy, to jsou krasne zeny a chytre članky. Červencove čislo Playboye na stancich od 25. června 2020.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky