30 000 lidí pochodovalo proti rakovině prsu

10.06.2017

"Neřešíme styl, lajky ani fyzičku - to jediné, co má smysl, je vyjádřit podporu
17  AVON POCHODU PROTI RAKOVINĚ PRSU.

Pochod měl za cíl upozornit na rizika choroby a přimět ženy zajít na vyšetření prsu. . Ze Staroměstského náměstí vedl Kaprovou ulicí přes Mánesův most na druhý břeh Vltavy a skončil na Štvanici. Celá trasa pochodu byla lemována růžovými balonky.
Symbolem pochodu byla tradičně trička, která sloužila zároveň jako vstupenka na akci. Jejich zakoupením lidé přispěli na prevenci, projekty pro pacienty a vyhodnocování screeningových dat.

Hlavním mediálním partnerem AVON Pochodu byla opět TV Prima. "Prima LOVE je již čtvrtým rokem hlavním mediálním partnerem charitativního AVON Pochodu.

V průvodu se již tradičně objevila ambasadorka Avon pochodu Monika Absolonová, Roman Vojtek či Iva Pazderková. Organizátoři připravili po skončení pochodu na Štvanici hudební program, kde mohli účastníci  vidět  Michala Hrůzu s kapelou Hrůzy a skupin Sto zvířat, Petera Biče Project, Sebastiana, Campanu Batucadu nebo Mirai.

Doufáme, že se i díky naší podpoře zapojí do projektu ještě více lidí a společně tak pomůžeme zásadně zlepšit vyhlídky žen s diagnózou této zákeřné nemoci. Rovněž nás těší, že se pochodu každoročně účastní naše tváře - například herečky Soňa Norisová (seriál V.I.P. vraždy), Vanda Hybnerová (seriál Přístav), moderátor TOP STARU Petr Vágner a letos se novou ambasadorkou stala Gabriela Lašková, moderátorka hlavní zpravodajské relace TV Prima," říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha.

text JH foto P.Brodský

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!