Asia Food Fest plný exotiky už v sobotu 6. 4. na Smíchovské náplavce

04.04.2019

Již šestým rokem se na Smíchovské náplavce uskuteční největší přehlídka exotických chutí a vůní Asia Food Fest. Festival, který proběhne v sobotu 6.4.2019, si klade za cíl prezentovat co nejvíce z kulinářského umění těchto zemí a nabídnout tradiční pokrmy, které si zachovávají svou autentičnost.

Kromě populární polévky Phở a baget Bánh mì budou mít návštěvníci možnost ochutnat tradiční vietnamská žabí stehýnka, knedlíčky Dim sum, grilované krevety, pekingskou kachnu nebo poctivé indické Vindaloo. Kuchaři ve svých WOK pánvích připraví přímo na místě například Bún bò Nam Bô, Kung Pao, Pad Thai nebo Pad Kee Mao. V nabídce nebude rovněž chybět japonské pivo, pravá vietnamská káva a spoustu dalšího. Celý den bude provoněn vůní koriandru, zázvoru, chilli, galangy nebo kari. Asijskou atmosféru podpoří celodenní doprovodný program.
Více na webových stránkách www.foodevent.cz, Instagramu @foodeventcz nebo Facebooku Asia Food Fest.

Kdy: 6.4.2019 od 10:00 do 19:00
Kde: Smíchovská náplavka - Hořejší nábřeží - Praha 5
Facebook: https://www.facebook.com/events/1159511597557427/

Návštěvníci festivalu si zakoupí FOOD PASS za 50 Kč - náramek, kterým se prokáží při nákupu, a zároveň dostanou dárek v hodnotě 40 Kč. Děti do 12 let, ZTP a důchodci dostanou náramek zdarma.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!