Anička Slováčková vydává nový videoklip a připravuje debutové CD

03.07.2020

Anna Julie Slováčková a kapela Aura vydávají nový videoklip k singlu "Co Víc­".
Zpěvačka a herečka, která prožívá těžké období po zdravotní stránce, si nadělila předčasně k narozeninám píseň a videoklip plný optimismu a pozitivní energie.
Je to první píseň kapely Aura, na jejíž textu a hudbě se kapela nepodílela.

Celu píseň napsala skladatelka, textařka, zpěvačka Patricie Fuxová a vznikla na začátku spolupráce Aničky s frontmankou kapely Vesna - Patricií.

,,S Patricií jsme se před rokem na jaře sešly na kafíčko v centru Prahy. Jakožto velká milovnice hudební kapely Vesna jsem měla ze setkání velikou radost. Zavzpomínaly jsme na staré časy, kdy jsme si jako malé hrály společně na oslavě narozenin u nich doma. Patricie mi dokonce později přinesla i fotografie z té oslavy." Vzpomíná Anička.
,,Naše spolupráce vznikla právě u písně Co víc a pokračovala singlem Nepopsaná, který vyšel ven již v prosinci. "Co víc" je ale více taneční a nakopávací song, tudíž jsme se rozhodli počkat s jeho zveřejněním až na léto. Píseň už jsme s kapelou nahráli na podzim, já zpěvy dokonce den předtím, než mi oznámili, že jsem nemocná. Myslím ale, že lepší načasování premiéry písničky jsme si vybrat nemohli. Lidé už chtějí vidět slunce, užívat si léta a k tomu pozitivní písničky prostě patří."

Hudební produkce se jako u Nepopsané chopil Igor Ochepovsky.
Singly Nepopsaná a Co víc ale nejsou posledním společným počinem této trojice:
,,Právě pracujeme na mém debutovém CD. Když jsem si vzala do hlavy, že bych jako správná zpěvačka měla konečně vydat cédéčko, byla pro mě Patricie a Igor jasná volba, s kým na něm chci spolupracovat. Pod rukama nám právě teď vznikají krásné nové písně a my se společně s kapelou nemůžeme dočkat, až je fanouškům zahrajeme a představíme jim tak i naše nové CD, které pokřtíme 12.2.2021 v Praze."
Prozradila zpěvačka. Rovněž prozradila, že na CD nebudou chybět již zmiňované singly Nepopsaná a Co víc, zároveň bude obsahovat již dlouho hrané písně kapely, nové singly ale i pár překvapení.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky