Anička Slováčková v premiéře s novou kapelou

09.12.2017

Vip Magazímn Spycross vyzpovídal Aničku Slováčkovou před jejím prvním samostatným kocertem v Praze.

Krásná, plavovlasá zpěvačka je poslední dobou v jednom kole. Anička boduje na všech uměleckých frontách jako zpěvačka, herečka, tanečnice
i frontmanka. Založila kapelu a připravuje první singl. Hraje v muzikáli Iago a podporuje charitu. Byla hvězdou soutěže Tvoje tvář má známý hlas , moderovala dětské pořady, točí seriál Ordinace v růžové zahradě, je zvána na různé společenské akce a má už také svůj fanklub.

CO TI PŘINESLO ÚČINKOVÁNÍ V TVÁŘI ??

Přineslo mi to hodně nových kamarádů, se kterými jsme v tváři vystupovali a samozřejmě i dost pracovních nabídek. Moc ráda na to vzpomínám, bylo to náročné, ale krásné.

JAKÝ BYL IMPULZ PRO ZALOŽENÍ TVÉ KAPELY??
Sešli jsme se s Vojtou Mirovským a jeho tatínek nás požádal, abychom zahráli na jedné akci, tak jsme oslovili ještě jednoho našeho kamaráda Vojtu Pecku a akci jsme odehráli. Mělo to velký úspěch a začali si nás zvát na další a další akce svatby, plesy atd. Postupně ještě do kapely přišly Jaroslav Šindler, Matěj Růžička a nesmím zapomenout na moji nejlepší kamarádku Karolínu Fišerovou. Tak vznikla Naše kapela, kterou jsme nazvali The Primes.

JAKÝ HRAJETE S TVOJÍ KAPELOU ŽÁNR MUZIKY A PRO KOHO JE URČENA??
S The Primes hrajeme dá se říci vše co se nám líbí, převážně žánrově je to PopRock. Naše kapel je určena pro všechny generace.. Ostatně uslyšíte na Našem vánočním koncertě v Praze.

HRAJEŠ JEŠTĚ V RŮZNÝCH MUZIKÁLECH, V DIVADLECH A TOČÍŠ SERIÁL, DÁ SE TO VŮBEC VŠECHNO ZVLÁDNOUT???
Je to hodně náročné , ale dá se to zvládnout, musí tě to bavit a naplňovat, ale to je u každé práce. Sama se divím, že si pamatuji všechny texty. A hlavně jsem ráda, když mohu udělat radost divákům, kteří se do divadle, nebo na muzikál přijdou podívat a měli třeba špatný den. Ráda rozdávám radost a pozitivní energii.

CÍTÍŠ SE SPÍŠ ZPĚVAČKOU, NEBO HEREČKOU???
Jsem vystudovaná zpěvačka, ale na škole jsme měli i herectví. Nemohu se rozhodnout, co je mi bližší. Miluji oboje, proto dělám muzikál.NA CO SE MOHOU

TVOJI FANOUŠCI V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ TĚŠIT????
V nejbližší době Nás fanoušci uvidí na Našem jediném vánočním koncertě v Praze, dne 12.12. od 20:00 v Music City, Ocelářská 937/39, na který se neuvěřitelně těšíme. Dále na jaře plánujeme vydání singlu a natočení nového videoklipu. Na příští rok, máme již zamluveno dost koncertů. Doufáme, že vše vyjde dle plánu.BLÍŽÍ SE

VÁNOCE, MÁŠ JE RÁDA A CO DÁRKY???
Vánoce miluji, jsem moc ráda, když mohu udělat radost mým nejbližším drobným dárkem, každopádně dárky mám již nakoupeny a zabaleny, tak se mohu věnovat své práci a hlavně vánočním vystoupením s moji kapelou The PrimesCO BY SI POPŘÁLA

SOBĚ A TVÝM FANOUŠKŮM????
Všem bych popřála zdraví a lásku, myslím, že to je to nejdůležitější co člověk může mít. Každému také přeji, aby jste zůstali sami sebou a snažili se předávat pozitivní energii a lásku dál.
foto: Tomáš Pánek,Hauer Jaroslav

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!