Anička Slováčková v létě nezahálí: S Hložkem natočila klip a přejmenovala kapelu

22.08.2019
Zpěvačka Anička Slováčková letos v létě rozhodně nezahálí. Dala si sice pár dní relax, ale jinak je v pořádném zápřahu. Právě dotočila nový klip a věnuje se i dalším činnostem - v divadle či v televizi. Teď představila nový název kapely a brzo odprezentuje i nový klip.

 Klip, který jsme natočili, se jmenuje LEO, a je to celé směřované na takového "random" kluka, který se nechová úplně hezky k holkám, a my mu to tu dáme pěkně sežrat...
Hraje ho předloňský Muž roku Matyáš Hložek. Spolupráce s ním byla skvělá, je to pohodář," prozradila s úsměvem Anna Julie Slováčková.

Premiéra klipu je plánována na polovinu září... "Věřím, že se tohle naše dílo bude fanouškům a divákům vůbec líbit. Kromě toho připravuji s kapelou další singl, ten vyjde do konce roku. Na tom spolupracuji s Patricií Fuxovou, která má kapelu Vesna. Je to velmi šikovná skladatelka, hudebnice, textařka a má za sebou opravdu hodně zajímavých projektů," prozradila Anička.

Se svou kapelou vystupuje jak v Praze, jako například tento týden na náplavce, kde měla společný koncert se zpěvákem Petrem Kutheilem, tak i po celé republice. Nyní připravují další vystoupení. Stěžejní a samostatný koncert pak tuto formaci čeká 12. prosince v Divadle Semafor.

Kapela má nový název AURA. Původně se jmenovala The Primes, ale protože někteří název komolili a texty jsou přeci jen v češtině, tak se muzikanti společně s Aničkou Slováčkovou shodli na změně jména.

Kromě natáčení singlů a klipu, se zpěvačka věnuje stále roli sestřičky v úspěšném nováckém seriálu Ordinace v růžové zahradě.


"Můžu prozradit, že se tam ta moje postava pěkně rozjíždí a diváci budou hodně překvapení, co všechno mě tam bude čekat... Bude to hodně zajímavé. Co se týče divadla, tak hraju v muzikálu Krysař, v muzikálu Královna Kapeska, který se přesouvá z Hybernie do Karlínského divadla a hraju i v Divadle Semafor," podotkla k výčtu svých divadelních rolí mladá sexy zpěvačka a herečka.


S dovolenou to letos v létě prý nějak zvláště "nepřeháněla". Nebyl totiž čas. S kamarády sice vyrazila na pár dní do romantické Barcelony, ale jinak se v podstatě ze studia, ať už hudebního nebo televizního, nehnula...

"Do toho ještě znovu s Milanem Peroutkou chystáme Film music tour, takže jsem hodně cestovala a cestuji stále. Rozhodně se nenudím a jsem ráda za ten frmol, protože opravdu dělám to, co mě baví..."

FOTO: JAROSLAV HAUER
htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky