Aleš Cibulka křtil s pamětníky kalendář pro pamětníky

08.10.2018

Dvaapadesát týdnů, dvaapadesát unikátních fotografií, dvaapadesát zajímavostí o životě hvězd pamětnických filmů!

Které hvězdy pamětnických filmů se angažovaly v reklamě? Jak měl původně končit film Kristian? Kterou herečku sváděl básník Vítězslav Nezval? Každý den máte dokonalý přehled o narození či úmrtí slavných filmových hvězd 30. a 40. let minulého století, o premiérách nejslavnějších pamětnických filmů, každý týden vás čeká unikátní fotografie doplněná poutavým textem. To vše najdete v Cibulkově kalendáři pro pamětníky na rok 2019 včetně dosud nikde nezveřejněných informací.

Jako každý rok, tak i letos pokřtil moderátor a spisovatel Aleš Cibulka s Ivo Jahelkou a přáteli kalendář na rok 2019, tentokrát už po dvacáté.

Cibulkův kalendář přišla pokřtít rovnou z nemocnice i zpěvačka Eva Pilarová s manželem Janem Kolomazníkem, Pavlína Filipovská, Josef Zíma, Popelka Eva Hrušková, Kristian Kodet, Marie Retková, Michaela Dolinová a spoustu dalších kolegů a kamarádů.
Pilarová si přivedla s sebou na křest také rehabilitační sestričku. Ta zpěvačku velmi chválila, jako vzornou pacientku, která dře doslova jako kůň, aby byla co nejdříve zase fit. Všichni víme, že paní Eva je i náruživá fotografka a jako vždy, tak i dnes, si musela své přátele sama vyfotit. To nás všechny utvrdilo v tom, že Evu Pilarovou nezlomí ani vážná zranění.

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!