4 TENOŘI přivítají adventní čas novým vánočním singlem

25.11.2020

Hudební formace 4 Tenoři vydala letos v září své debutové album, které se okamžitě setkalo s velkým zájmem posluchačů, jejichž přízeň ho stále drží mezi nejprodávanějšími alby tuzemské produkce. První singl z alba duet Krása, jejž 4 Tenoři nazpívali s Lucií Bílou, se několikrát ocitl na špičce hitparády posluchačů rádia Frekvence 1, kde se držel jedenáct týdnů po sobě.

V rámci tuctu písniček na eponymním albu 4 Tenorů je také jedna vánoční. Jde o tradicionál O Holly Night s českým textem Iva Fischera Dny zázraků a přání. S přicházejícím obdobím adventu se tato píseň stává čtvrtým singlem 4 Tenorů, kteří podle ní také pojmenovali svůj druhý online koncert, připravovaný producentem Janisem Sidovským. "V neděli 6. prosince zazpíváme svým příznivcům z hradu Karlštejn. Máme nachystaný speciální vánoční program s Unique Quartet. Vstupenky jsou již v prodeji a pro ty, kteří si je opatří, bude záznam k vidění až do zlaté adventní neděle 20. prosince," uvedli 4 Tenoři.

Píseň Dny zázraků a přání zazní v podání 4 Tenorů také první adventní neděli 29. listopadu v rámci tradičního charitativního Adventního koncertu České televize, který se bude vysílat z Břevnovského kláštera v 17:30 hodin na programu ČT1.

4 Tenoři - to jsou dva držitelé ceny Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista Národního divadla v Praze: Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo. Po vyprodaném koncertním turné a úspěšných singlech Už z hor zní zvon a Mně sílu dáš vydali letos v září u vydavatelství Supraphon své debutové album slavných muzikálových a filmových melodií zpívaných čtyřhlasem. www.4tenori.cz

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!